Bestier Tribulus

Neohodnoceno
Značka: Alavis Maxima
Přispívá k normální plodnosti a udržení hladiny testosteronu v krvi.
Možnosti doručení
590 Kč
Bestier Tribulus
Neohodnoceno
Značka: Alavis Maxima
Velikost: 60 cps
Vyprodáno
590 Kč

Alavis™ Maxima Bestier Tribulus obsahuje vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu - je standardizován na min. 40 % protodioscinu, který je garancí a určuje kvalitu produktu. Bestier Tribulus a zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem a normální syntéze bílkovin.

Bestier - produkty Alavis Maxima označené velkým B (Bestier) obsahují extrakty v nejsilnější podobě tak, aby byl optimalizován obsah účinných látek.

Doporučené dávkování:

  • dospělí: užijte 1 kapsli denně nejlépe s jídlem
  • zapijte dostatečným množstvím vody
  • užívejte 30 - 60 minut před tréninkem nebo v průběhu dne nebo pro podporu běžné obnovy organismu před spaním
  • hmotnost 1 kapsle je 0,533 g (hmotnost balení 31,98 g)

Obsah účinných látek:

1 cps
extrakt z plodu kotvičníku zemního 300 mg
zinek (glukonan zinečnatý) 2,4 mg


Složení:

  • extrakt z plodu kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L., standardizováno na 40 % protodioscinu), hydroxypropylmethylcelulóza, plnidlo modifikovaný kukuřičný škrob, protispékavá látka fosforečnan vápenatý, zinek (glukonan zinečnatý), barvivo (oxid titaničitý)

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené za skladovacích podmínek. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do konce data uvedeného na obalu.

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Praha, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, 100 King St. W, Toronto, Ontario M5X 1B5, Kanada, člen Kanadské obchodní komory.