5 důvodu, proč musíš začít konat

5 důvodů, proč si přestat jen přát a začít konat

Přestaň si pouze přát a začni opravdu konat. Přání může být na začátku vzrušující, když si představíš, co vše chceš. Ale to přání se stane frustrující a deprimující, čím déle zůstaneš ve své komfortní zóně a nedosáhneš toho, co si představuješ. Začít opravdu konat může být ze začátku děsivé a nepohodlné. To je důvod, proč lidé věci odkládají a vymýšlejí si výmluvy proč to nejde.
 
1.      Přestaň si jen přát a začni vážně něco dělat – tím se rozpohybuješ. Tělo v pohybu má tendenci zůstat v pohybu.
 
2.      Přestaň si přát a začni konat, vytvoříš si tak návyk a změníš na věc názor. S každou věcí, co podnikneš, si usnadňuješ cestu k té další.
 
3.      Přestaň si přát a začni konat, posílíš sám sebe. Vytvářej si život, který chceš žít a věř tomu, že můžeš žít cokoliv a jakkoliv chceš.
 
4.      Začni konat, uvědomíš si, jak si sám sebe vážíš. Narodil ses s nějakou hodnotou a nikdo ti ji nemůže nikdy vzít. Každým novým krokem posílíš svou víru v sám sebe, protože jdeš směrem, který sis představoval.
 
5.      Začneš sám sebe respektovat. Jdi za tím, co chceš a co tě naplňuje. TVOJE štěstí je pouze na TOBĚ.
 
A že prostě nevíš, co chceš?? A podnikl jsi vůbec nějaké kroky k tomu abys to zjistil? Pokud ne, tím zrazuješ a zraňuješ pouze sám sebe. Věci v tvém životě se nestanou sami, vše je o tvé vůli. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení