5 důvodu, proč musíš začít konat

5 důvodů, proč si přestat jen přát a začít konat

Přestaň si pouze přát a začni opravdu konat. Přání může být na začátku vzrušující, když si představíš, co vše chceš. Ale to přání se stane frustrující a deprimující, čím déle zůstaneš ve své komfortní zóně a nedosáhneš toho, co si představuješ. Začít opravdu konat může být ze začátku děsivé a nepohodlné. To je důvod, proč lidé věci odkládají a vymýšlejí si výmluvy proč to nejde.
 
1.      Přestaň si jen přát a začni vážně něco dělat – tím se rozpohybuješ. Tělo v pohybu má tendenci zůstat v pohybu.
 
2.      Přestaň si přát a začni konat, vytvoříš si tak návyk a změníš na věc názor. S každou věcí, co podnikneš, si usnadňuješ cestu k té další.
 
3.      Přestaň si přát a začni konat, posílíš sám sebe. Vytvářej si život, který chceš žít a věř tomu, že můžeš žít cokoliv a jakkoliv chceš.
 
4.      Začni konat, uvědomíš si, jak si sám sebe vážíš. Narodil ses s nějakou hodnotou a nikdo ti ji nemůže nikdy vzít. Každým novým krokem posílíš svou víru v sám sebe, protože jdeš směrem, který sis představoval.
 
5.      Začneš sám sebe respektovat. Jdi za tím, co chceš a co tě naplňuje. TVOJE štěstí je pouze na TOBĚ.
 
A že prostě nevíš, co chceš?? A podnikl jsi vůbec nějaké kroky k tomu abys to zjistil? Pokud ne, tím zrazuješ a zraňuješ pouze sám sebe. Věci v tvém životě se nestanou sami, vše je o tvé vůli.