Jack LaLanne - Král fitness a výživy

"Cvičení je královna a výživa je král. Dej je dohromady a máš království."
Jack LaLanne je dobře známý jako KMOTR A KRÁL FITNESS. Ale víš o něm těchto pár zajímavostí?
 
VYNÁLEZCE
Jack navrhl a vynalezl mnoho posilovacích strojů, které se dodnes používají. Včetně volby závaží a např. stroje "leg extension".
 
NADČLOVĚK
Jack LaLanne, neustále až do svých 80 let dokazoval, že možné je vše. Ukázal světu, že můžete dosáhnout čehokoli, například doplaval z Alcatrazu až na břeh se spoutanýma rukama ale i nohama.
 
INSPIRUJÍCÍ
Není žádným překvapením, že Jack inspiroval celý svět svým pozitivním myšlením, optimismem a touhou pomoci co nejvíce lidem, aby změnil jejich život k lepšímu. Méně známým faktem je, že mnoho velkých jmen z fitness a kulturistiky se také v mládí inspirovali a motivovali díky Jackovi LaLanne. Lidé jako Arnold Schwarzenegger, Tony Horton, Denise Austin, Richard Simmons a Clint Eastwood
 
VÝŽIVA
Jack byl průkopníkem v začleňování výživy do fitness a lidé se díky němu dozvěděli o tom, jak správné stravování může změnit život. Věděl, že lidské tělo potřebuje správnou výživu, aby bylo zdravé a mohlo správně fungovat a navíc byl prvním vynálezcem proteinového prášku, instantní snídaně a proteinové tyčinky.
 
 
 
   Jack LaLanne's Hi Protein Food Supplement | Honest tea bottle, Tea bottle,  Whiskey bottle Godfather of Fitness Jack LaLanne Is Laid to Rest | Hollywood Reporter
 
                                      The Candy Wrapper Museum
 
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení