Jak získat six-pack bez návštěvy posilovny

Máme pro vás rutinu, která vám vyseká břicho a zbaví vás přebytečného tuku. Nejlepší na tom celém je, že nemusíte chodit do posilovny. Všechny tréninky a cvičení jsou vhodné na doma. Takže už se nemůžete vymlouvat na to, že máte hrozně málo času. Vzhůru do toho a půl je hotovo. Jak tedy získat six-pack bez návštěvy posilovny?

Six-pack není jen o zaměření se na břicho

Neexistuje možnost, jak snížit tuk na břiše a získat six-pack jen čistým zaměřením na břicho. Krásně štíhlý a silný pas je o celkovém zdraví a tělesné kondici. Ne jen o břišních svalech. Pokud máte příliš mnoho tuku na břiše, těžko je kdy vysekáte, pokud se zaměříte jen na práci s jádrem. To znamená, že musíte jíst zdravě, cvičit kardio a navíc pravidelně mít těžký silový trénink, který vás zpevní, pomůže vám získat svaly a zhubnout.

A zde teprve začíná ta tvrdá dřina. Vývoj six-packu vyžaduje více než jen práci na hezké svaly, které jsou vidět. Musíte nejprve posílit příčné břišní svaly, které vytvoří silnou a pevnou základnu pro zbytek břicha. Poté vám teprve vyniknou všechny svaly, které jsou hlavním lákadlem pro mnohé ženy.

Máme pro vás dobrou zprávu. Všechny naše tréninkové rutiny se zaměřují na břišní svaly ze všech úhlů a navíc na jejich samotnou funkci, než na samotný pohyb. Díky tomu budete vypadat dobře, budete mít silnější jádro a sníží se riziko poranění zad. Kromě toho uvidíte velmi rychle první výsledky a zbavíte se přebytečného tuku.

Jak začít

Začněte každé ráno s tréninkem na lehké zahřátí a protáhnutí. Snížíte tak riziko poranění. Každý cvik má 20 opakování. Během cvičení se snažte soustředit na břicho a vždy jej zpevnit. Pro některé cviky budete potřebovat činky. Pokud žádné nemáte, postačí vám láhve s vodou nebo jiný typ po domácku vyrobeného závaží.

Trénink na hluboké svaly a na správné držení těla

Každý cvik má různý počet opakování. A dohromady vás čekají tři kola. Tak hurá do toho.

20x dumbbell renegade rows

20x jednoruční dumbbell overhead press s otáčením na každou stranu

8x split squats na každou stranu

30 dumbbell suitcase chůze s výpady na každou stranu

8x dřepy na jedné noze s činkou (činka v té ruce, jaká noha se zrovna cvičí)

15x mrtvý tah na jedné noze

2x side planking na každou stranu

Cardio trénink na vysekání břicha

20x skater lunges

20x přitahování kolenou k hrudníku v pozici kliku

20x angličáky (klik a dřep s výskokem)

20x postranní přitahování kolen k ramenům na jednu stranu

1 minutový side planking

20x postranní přitahování kolen k ramenům  na opačnou stranu

Pětiminutový kruháč

Když máte málo času, ale dostatek motivace. Minimálně tři kola, ale maximálně pět kol. A pozor, 5 minut není zase tak krátká doba na to, abyste si nedali do těla.

20x dumbbell pullover

20x „Jízda na kole“ při lehu na zádech, v plném rozsahu

1 minutový planking s vytáčením boků

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.