Jednoduchý způsob, jak získat pekáč buchet

Jednoduchý způsob, jak získat pekáč buchet

Toužíte po vysekaném břichu? Makáte jako blázen a nedaří se? Asi děláte něco špatně. Přinášíme vám ultimátní návod na pekáč buchet, za který by se nemusela stydět ani vaše babička.

Ultimátní trénink na dokonalý six-pack

Břišní svaly nejsou jen lepidlem na ženy. Kromě toho, že pojí trup, pomáhají také dosahovat vyšších výkonů v posilovně. Abyste je pořádně vysekali, musíte zapojit všechna svalová vlákna.

Provádějte různá cvičení po každém tréninku a minimálně třikrát týdně. V prvním týdnu si dejte za úkol splnit pouze 20 opakování po 3-4 sériích, které za každou cenu dokončíte. Mezi jednotlivými sériemi si dopřejte 30 vteřin pauzu. V dalším týdnu přidejte na každý trénink 5 opakování a takto pokračujte až do konečného počtu 50 opakování. V případě, že váš trénink obsahuje prkno, začněte na 60 vteřinách a navyšujte až na 250 sekund.

Proč očekávat výsledky?

Většina tréninků spočívá v únavě svalů do roztrhání. Níže uvedené cviky v našem tréninku pracují s břišními svaly jinak. Kromě potřebné síly je důležitá i maximální flexibilita svalu a stabilizace. Dalším tipem je přidat do tréninku závaží. To pomůže svaly zvýraznit a six pack bude více čitelný. Pro maximální vyrýsování jsou vhodné i spalovače tuku.

Cviky, které si vaše břicho zamiluje (nebo bude nenávidět)

Russian twist se závažím

Základ je ruská otočka. Nastavte si lavičku do úhlu 30° a zapřete se nohama. Zvedněte závaží nebo medicinbal, zpevněte zadek, střed těla a narovnejte se. Natáčejte se z jedné strany na druhou vždy o tolik, aby se vaše ramena otočila o 90°. Poté se otočte na druhou stranu. Jedno opakování máte za sebou.

Dlouhý sedleh

Nastavte lavičku do stejné polohy jako při ruské otočce. Pohodlně se usaďte a uchopte závaží. Lehněte si, natáhněte ruce za hlavu. Při pohybu nahoru přitlačte bradu k hrudníku a proveďte plynulý pohyb se zpevněným středem v plném rozsahu až nahoru. Tento cvik je zaměřený na vrchní část těla, kterou byste měli především cítit.

Plank ve zvýšené poloze

Postupujte jako u klasického planku, ale nohy umístěte do vyvýšené polohy. Bohatě postačí, aby vaše tělo bylo v rovině. Opět zpevněte trup, zadek a zhluboka dýchejte.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.