Měj rád svoje tělo ale nepřestávej makat.

Naučte se mít rádi své tělo, vždyť je jen a jen vaše.

  • Zaměřte se na věci, které na vás máte rádi. Dlouhé nohy, široká ramena, krásný úsměv nebo přátelská tvář. Zkuste na sobě vidět to hezké, co vidí ostatní, když se na vás podívají.
  • Přemýšlejte o tom, jak je vaše tělo dobré, co vše dokáže. Rychle běháte, umíte driblovat, jezdit na kole nebo kolečkových bruslích, jste silní, nebo si umíte kopat s míčem, plavat, dělat hvězdu nebo vyšlápnout velký kopec? Radujte se z každé maličkosti, co vaše tělo dokáže!
  • Jezte dobré jídlo. Dopujte se kvalitními potravinami. Správná strava je jako kvalitní palivo pro tělo, dodává mu energii a pomáhá správně fungovat. Dostatečný spánek dodává energii také, udržuje tělo v kondici a zdravé a v neposlední řadě přispívá kráse.
  • Buďte aktivní, pokud možno každý den. To vede k posilování svalů, a to posílí celé tělo a zůstanete fit. Být aktivní znamená cvičení, tanec, sport, procházka nebo i úklid či hra s kámoši ????
  • Vždy buďte upravení. Dopřejte tělu koupel nebo sprchu, umyjte vlasy, obličej, zuby. Najděte si svůj styl a noste čisté a hezké oblečení. Zajděte si ke kadeřnici, na kosmetiku. Choďte vzpřímeně a hrdě a buďte pyšní na to, jak vypadáte.
  • Nemějte přehnané nároky a nečekejte, že vaše tělo bude hned dokonalé a zaměřte se opravdu na sebe a na ty maličkosti, co vás dělají jedinečnou osobou a hlavně běžte pořád dopředu za takovým tělem, jaké si myslíte, že se v něm budete cítit nejlépe.

Přijmi svoje tělo, vždyť je celé jen tvoje !!!????

 

Jaký máš ty vztah ke svému tělu? Co ti pomáhá cítit se lépe? Skvělé produkty, co ti budou pomáhat k lepšímu já, najdeš například v sekci FitBOXY!