Miluj se natolik, abys žil zdravý život.

Miluj se natolik, abys žil zdravý život

Hodně lidí tráví čas pouze vyděláváním peněz, musí navíc čelit tlaku v práci nebo se ani doma nezastaví a často jsou velmi vytížení. V době covidové navíc velká část lidí vynechává pohyb a cvičení úplně, protože se nedostanou do fitka a tak se do toho doma vůbec nedokopou. Pak i ztrácí motivaci třeba ke zdravému jídlu.

Všichni bychom si měli uvědomit, že nikdy není pozdě zase začít, a navíc je to velmi důležité pro naše tělo, psychiku a pohodu celkově. Určitě nesmíme také zapomínat na to jíst kvalitní potraviny.

Ze startu to bude velmi těžké zase naskočit do nového režimu, jak pohybových aktivit, tak co se týká jídla. Naplánovat si co si koupím za potraviny a co z nich uvařím a co připravím ke svačině opravdu zabere nějaký čas. To stejné tréninková rutina. Ale jakmile se dostaneme do rytmu, už je pak velmi těžké ty věci denně nedělat a cítit se pak šťastní a spokojení. Vzpomeňte si třeba když jste například byli zvyklí jednou týdně si zaplavat – jak vám to musí chybět. To ale nevadí, začněte teď rychle čímkoliv – třeba to vemte místo výtahu po schodech a vydejte se na delší procházku.

Být fit a žít fitness životní styl neznamená, že musíme trávit každý den ve fitku nebo tělocvičně. FITNESS znamená:

- Vymanit se ze sedavého životního stylu
- Uvědomění si, co pro mé tělo opravdu je a není zdravé
- Jíst kvalitní potraviny
- Zařazení pohybu do života: cvičení, meditace, jóga
- Podnikat každý den malé věci, díky kterým se budu cítit víc fit

Být a žít fitness nám navíc pomáhá:

- Být více pozitivní
- Cítit se lépe a energicky
- Jíst dobré a chutné jídlo
- Zlepšení soustředění a zredukování stresu
- Hezčí a zdravější tělo

Ve světě hektického životního stylu, kde často cítíme tlaky okolí, žene nás touha vydělávat peníze a mít úspěch, je velice důležité, aby se fitness aktivity staly součástí našeho života. Pusťte se už dnes do něčeho, co vám vyhovuje a budete se u toho cítit dobře a odreagujete se, ať už je to jóga, posilování, procházky, kolo…

FITNESS je způsob života, nikoliv volba. Buďte fit a udělejte si čas na sebe, své tělo a mysl, protože s nimi budete trávit zbytek svého života…

---> motivujte se například plakáty od FitnessDarky.cz nebo si najděte fitness motivační náramek nebo náhrdelník přímo pro vás!