Naše motivační postery a proč je pořídit

Když se řekne fitness, hledání motivace ke cvičení může být občas největší překážkou. I když už víš, jak na trénink, donutit se bývá někdy těžké. Proto tady pro tebe máme motivační plakáty a postery. Malá připomenutí, co ti pomůžou udržet motivaci, soustředění a odhodlání posouvat se blíž k tvým cílům!  Vybírej tady

Narodil ses abys byl opravdový, ne perfektní.
Jsi dokonalý nebo opravdový?
Dnes je velký trend vypadat dokonale a před ostatními vést perfektní život. Ale je tu část nás, která ví, že dokonalí nejsme - jsme totiž všichni dokonale nedokonalí. A tím, že se snažíme vypadat dokonale, tím si tak trochu lžeme do kapsy. A co se stane? Nebudeme si plnit své vlastní sny, protože nepřevezmeme opravdovou kontrolu nad tím, kdo OPRAVDU jsme. 
Právě proto, že nikdo není dokonalý, bude tvoje autenticita a pravdivost mnohem větší inspirací, než jakákoliv jiná forma přetvářky.
Je osvobozující, když přestaneme předstírat, že jsme někým jiným, a začneme být sami sebou - opět tak můžeme převzít kontrolu nad svým životem. Začneme si sami sebe víc vážit a díky sebeúctě se pak začnou dít dobré věci a život bude více pozitivní. Snaž se, místo toho abys před všemi vypadal vždy dobře, sdílet své zkušenosti, sny a plány. Co prožíváš. A čeho se třeba bojíš. 
Buď opravdový, ne perfektní!

Jeď si to svoje a budeš v pohodě :) 
Velmi často se v životě stává, že se snažíme dělat to, co od nás ostatní očekávají a nebo že zkoušíme napodobovat co dělají všichni kolem nás. Skutečný význam rčení "Run your own race" znamená držet se svých snů, posouvat se k nim a nenechat nikoho, aby tě odradil od tvých cílů nebo snů. Tak si vždy jeď to svoje a buď osobnost! 

Tvé tělo dosáhne všeho, čemu sám věříš.
I když je to krátký citát, je na něm velký kus pravdy. Pokud skutečně věříš, že něčeho můžeš dosáhnout, pak najdeš způsob jak to udělat. Ze začátku dělej malé krůčky, aby ses posunul dál po cestě k tvému cíli. Čím víc věříš a čím víc pro to děláš, tím rychleji toho dosáhneš. A pamatuj, že nic není zadarmo. Věř v sebe, udělej si plány, připrav jídelníček a tréninky a pak to dodržuj. Měj pevnou víru v sebe a své činy a uspěješ v čemkoli, nemusí to být jen cesta za vysněnou postavou ;)