Nepřestávej, dokud nejsi hrdý!

„Nepřestávej, dokud nejsi hrdý.“

Definice slova HRDOST je uvědomění si vlastní ceny a důstojnosti. Řekli bychom, že je to důležité slovo tohoto citátu, ale my chceme poukázat také na slovo „nepřestávej“.
Citát nám neříká – „pokračuj, dokud nebudeš hrdý“ ale NEPŘESTÁVEJ. Pokračování může naznačovat, že si můžeš klidně dát pauzičku a odpočívat kolik chceš. Ale pokud něco hodně chceš, odpočinkem a pauzami toho nedosáhneš.

Vrátíme se ještě jednou k definici slova hrdost, které tady ve skutečnosti říká: cítit potěšení nebo uspokojení nad tím, co je pro mě považováno za čestné a dobré. Tak si vždycky zkuste uvědomit jakou máte motivaci pro vaše činy. Dělám něco, abych zapadl do společnosti, nebo to dělám, protože se pak sám cítím dobře?
>> Makám na sobě a dřu ve fitku, protože se bojím o svou image, nebo to dělám, protože se díky tomu cítím lépe a fit, můžu dosahovat svých cílů a cítím se tak na sebe hrdý?
Nenechte se ovlivnit ostatními, vždy se snažte naslouchat sami sobě, kdo opravdu jste, kým byste chtěli být a jaké máte touhy a sny. A za těmi si běžte!