Nepřestávej, dokud nejsi hrdý!

„Nepřestávej, dokud nejsi hrdý.“

Definice slova HRDOST je uvědomění si vlastní ceny a důstojnosti. Řekli bychom, že je to důležité slovo tohoto citátu, ale my chceme poukázat také na slovo „nepřestávej“.
Citát nám neříká – „pokračuj, dokud nebudeš hrdý“ ale NEPŘESTÁVEJ. Pokračování může naznačovat, že si můžeš klidně dát pauzičku a odpočívat kolik chceš. Ale pokud něco hodně chceš, odpočinkem a pauzami toho nedosáhneš.

Vrátíme se ještě jednou k definici slova hrdost, které tady ve skutečnosti říká: cítit potěšení nebo uspokojení nad tím, co je pro mě považováno za čestné a dobré. Tak si vždycky zkuste uvědomit jakou máte motivaci pro vaše činy. Dělám něco, abych zapadl do společnosti, nebo to dělám, protože se pak sám cítím dobře?
>> Makám na sobě a dřu ve fitku, protože se bojím o svou image, nebo to dělám, protože se díky tomu cítím lépe a fit, můžu dosahovat svých cílů a cítím se tak na sebe hrdý?
Nenechte se ovlivnit ostatními, vždy se snažte naslouchat sami sobě, kdo opravdu jste, kým byste chtěli být a jaké máte touhy a sny. A za těmi si běžte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení