Postava po vzorů kulturistů. Anabolizéry a NO doplňky podávají pomocnou ruku

Je pro vás každodenní docházení do posilovny spíše vysilující, když ani po několika měsících nevidíte kýžené výsledky? Ztrácíte vlivem toho motivaci? Je načase podpořit svou snahu. Anabolizéry a NO doplňky podávají pomocnou ruku, využijte ji a vytěžte z jednotlivých cviků maximum. Bez násobku času stráveného na strojích. Bez nebezpečných steroidů. S parťáky, se kterými bude cvičení konečně činností přinášející požadovaný efekt.

Co to jsou anabolizéry a NO doplňky?

Jste ve světě fitness nováčkem, nebo jste se s anabolizéry a NO doplňky, takzvanými nakopávači, doposud nesetkali? Jedná se o látky, které silně ovlivňují růstové a anabolické hormony. Dokážou je aktivovat natolik, že vlivem toho svaly více vstřebávají vynaloženou sílu, zvětšují svůj obsah a tím pádem se také lépe prokrvují a stimulují, čímž se zajišťují i lepší výsledky.

Jinými slovy jsou vítanými pomocníky, s nimiž dosáhnete kýženého efektu dříve, než vám své „sbohem” dá sama motivace.

Před tréninkem nebo během výkonu

Aktuálně rozlišujeme hned několik druhů anabolizérů a NO doplňků. Stačí však, když budete rozeznávat hlavně dvě skupiny, a sice ty užívané před tréninkem a ty, které se užívají během výkonu. Zatímco „předtréninkovky” připravují tělo na blížící se větší výdej energie, alternativy během či po tréninku obsahují velké množství vitamínů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek, jež jsou nutné pro podpoření regenerace namoženého organismu.

Prášky, kapsle nebo tekuté přípravky?

Výběr nejlepšího anabolizéru je především na sportovci samotném. Záleží totiž především na jeho osobních preferencích. Nejčastější a nejvíce populární jsou práškové přípravky, které se rozpouští ve vodě. Potažené kapsle jsou vhodné pro ty, kteří nestrpí chuť anabolizéru. A kouzlo tekutých přípravků tkví v jejich snadnosti a rychlosti užívání. Jsou připravené k okamžité konzumaci.

Jakou formu si zvolíte vy?