Sleduješ TV, ale nemáš čas si zacvičit?

Většina čechů sleduje telku 3,5 hodiny denně. Nejčastější výmluva proč nejdu cvičit? - Nemám čas.

No a navíc, podle dalších průzkumů se navíc bavíme celkově o 5 hodinách denně takového mixu TV, seriálů a videí na telefonu, tabletu či PC.

Jojo, myslíte si, že vám teď budeme kázat o tom, jak máte vypnout TV a jít něco dělat. Ale ne, telka je vlastně docela fajn. Zkusili jsme si nějakou dobu bez televize, jen prostě makat na nových nápadech, produktech, přidávat články a fotky, vymýšlet obsah. A stalo se co se stát muselo. Došly nápady a dostavila se ztráta pozornosti. A navíc depka z hroznýho ticha. :) Prostě náš mozek asi potřebuje nějaký pasivní relax - “prostoj mysli”, tak jako naše tělo potřebuje rest po tréninku. No a právě během tohoto prostoje se myšlenky a nápady vrátily. 

My se kouknem na telku většinou fakt denně. Ale zase je lepší jít ven, spát, uklízet nebo hrát si s dětmi, než se najednou přistihnout, že kdo ví jak dlouho tupě sledujeme něco, co nás ani nebaví. 
Ideálně teda hoďka a půl TV, něčeho např. na Netflixu - bez reklam. Najít si zase ten správný balanc. Tak akorát času u TV na pasivní zábavu, hlavně aby to nesklouzlo až k vymývání mozku.

No a pojďme si to nastavit tak, že telka bude jakože zasloužená. Vstáváme brzo, trénujeme, hodně pracujeme a vyřizujeme spoustu dalších věcí, o víkendech plánujeme výlety nebo jiné aktivity, nesmíme zapomenout na rodinu a kamarády a pak - dejme si čas u telky. Smějte se u ní, komentujte postavy a zápletky, taktiky v reality show… a jednoduše relaxujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení