Vánoční tipy na zdravé, originální, ale hlavně FITNESS dárky!

Vánoční tipy na zdravé, originální, ale hlavně FITNESS dárky! Víme, že vybírání dárků fakt není jednoduchá věc a proto ti to usnadníme.

971_20140098-kopie

Co je víc, než darovat na Vánoce zdravý životní styl? Tak se pojďme kouknout na naše tipy pro zdravé a hravé Vánoce a i celý nový rok. 

Jako první musíme určitě vyzdvihnout celkově v poslední době hodně oblíbené odporové gumy. Odporové gumy jsou totiž skvělou pomůckou na procvičení nejen hýždí, s gumou lze posilovat ve stoje nebo vleže či umístit gumu na hrazdu a cvičit spoustu dalších cviků. Musíme taky vypíchnout, že je to skvělá alternativa k fitku - protože dnešní situace je nejistá a nikdo neví, co bude za týden, je lepší se pojistit a mít tak zaručeno, že si můžu kdykoliv kvalitně zaposilovat i doma.

12719_power-system-sada-odporovych-gum-booty-band-set-1.png

 

Extrémně důležité je posilovat nejen svaly, ale také své zdraví, proto můžeš zabrouzdat do sekce Fitness výživa a tam najít od nejrůznějších vitamínů přes rostlinné extrakty, kloubní výživu a podporu trávení až po dietní a veganské produkty a pořídit tak dávku zdraví, která není nikdy na škodu. Můžeš nám taky napsat zprávu a my ti vyrobíme exkluzivní balíček vitamínů šitý na míru, za super cenu v dárkovém balení.

11903_alldeynn-beautyrose-120tbl.png

Každého určitě potěší nový kousek do svého šatníku. Nikdo přece nechce chodit cvičit stále v tom stejném. Podívej se k nám na sportovní oblečení a pro pány zde najdeš například exkluzivní balení boxerek nebo triček a pro dámy zase luxusní topy, legíny či oblíbené Freddy Jeans.

13595_tommy-hilfiger-3pack-boxerky-white-lr

Pokud si nejsi jistý velikostí, či výběrem, tak v kategorii Fitness doplňky nemůžeš šlápnout vedle. Komu by se nehodil nový šejkr nebo lahev na pití či podložka na cvičení… je toho opravdu hodně, co tu můžeš vybrat.

3974_yogamat-premium-2

A to nejlepší nakonec:
Znáš už naše originální FIT BOXY? Jsou to dárkové balíčky plné neotřelých produktů, které jsou tak dobré, že budeš mít problém takový dárek někomu vůbec předat. Každý z našich FIT BOXŮ je doslova přervaný jedinečnými fitness dárky, co ti vyrazí dech.
A samozřejmě tím nejideálnějším dárkem pro všechny fitness nadšence je dárkový voucher. Dárková poukázka slouží jako všestranný a jedinečný dárek. Platnost je 4 měsíce a vybrat si pak můžeš z celého sortimentu FitnessDarky.cz.

110_fitnessdarky-cz-voucher-1000-kc-v01-vektor-01.png