Vystoupit z komfortní zóny a vyrůst nebo zůstat ve svém bezpečí?

Během našeho života se musíme dělat spoustu důležitých rozhodnutí. Mezi ty nejdůležitější patří rozhodnutí životní, pracovní nebo vztahová. A i když se snažíme rozhodovat šťastně, občas nám tyto důležitá rozhodnutí přinesou spoustu tlaku a strach z neznáma. To je právě ten rozdíl mezi setrvání v komfortní zóně pohodlí a vykročení v před.
Když ale nevykročíme vpřed, nikdy se nenaučíme pracovat s motivací a také tato cesta rozhodně nevede k úspěchu. Už jste někdy viděli úspěšné lidi, kteří se nikdy nerozhodli něco riskovat a zůstali ve své malé pohodlné bublině?

Na začátku se nám to občas může zdát nemožné nebo velmi těžké, jde jen o to udělat ten krok a neohlížet se zpět a nelitovat svá rozhodnutí. V měřítku dlouhodobějších cílů se stává velmi často, že hodnotíme spíše chyby v minulosti, než že se soustředíme na svou současnou cestu. Vždyť tento náš nový cíl je zatím tak vzdálený – téměř vůbec na dosah! Takže se zastavte a začněte pomalu, krok za krokem. Popřemýšlet nad situací, prozkoumat možnosti či příležitosti a rozhodnout se a využít tu lepší!
Jste spokojení s tím, jak žijete? Protože každý z nás to má pevně v rukou, když se budeme správně rozhodovat a nebát se změny. Musíme jen zůstat motivovaní a jít si za tím, co opravdu chceme.

Měj v sebe důvěru! Dokážeš to!!

 

Jedinečné produkty, které tě budou vždy motivovat a podporovat na cestě za svým lepším já najdeš na webu www.FitnessDarky.cz. Tak se nezapomeň pořádně podívat!