Candy Splash - 30 ml

Neohodnoceno
Značka: Frankys Bakery
Božské tekuté dochucovadlo, sladidlo s mnoha báječnými příchutěmi!
Možnosti doručení
119 Kč
Candy Splash - 30 ml
Neohodnoceno
Značka: Frankys Bakery
Velikost: 30 ml, Příchuť: Čokoláda
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: Bílá čokoláda
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: Mléčná čokoláda
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: Banán
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: Mango
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: Vodní meloun
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: Karamel
Vyprodáno
119 Kč
Velikost: 30 ml, Příchuť: nugát
Vyprodáno
119 Kč

Lahodná, vysoce koncentrovaná chuť bez kalorií v tekuté formě s tradiční chutí ze starých dob. Stačí jen pár kapek, abyste obrátili v absolutní potěšení pečivo, nápoje, proteinové šejky, jogurt, tvaroh a mnoho dalšího. Dopřejte si jídlo plné chuti, ale bez přidání kalorií a cukru, ve zdravější variantě! Mnoho lahodných příchutí k výběru!

  • k vaření i pečení
  • dochucení jídla i nápojů
  • nízkokalorické
  • nízký obsah sacharidů
  • vysoká kvalita

Milujete sladká a/nebo ovocná jídla, jako je ovocný jogurt, tvarohový dezert s vanilkovou, čokoládovou nebo ovocnou chutí a sladké, ovocné nápoje? Většina hotových výrobků tohoto druhu, které najdete v supermarketu, jsou bohužel plné cukru a kalorické bomby, které nemají nic společného se zdravou výživou. Tento smutný fakt nás inspiroval k vývoji aromat v tekuté formě, která Vám umožní bez problémů připravit všechny tyto vynikající potraviny a nápoje a především mnohem zdravějším způsobem. Vaše výtvory budou chutnat jako oblíbený dezert od Vaší babičky.

Výsledkem našeho úsilí je Candy Splash, tekutá forma aromatu téměř bez kalorií, stačí Vám jen pár kapek, abyste naplnili jídla a nápoje lahodnou chutí, která připomene staré dobré časy. Díky tekuté formě a velmi malému potřebnému množství je Candy Splash nejpraktičtějším a nejpohodlnějším aromatickým systémem, který si můžete představit. Nemusíte rozpouštět žádný prášek a neexistuje zde riziko "zředění" krémových potravin příliš velkým množstvím tekutiny nebo změna jejich konzistence.

Candy Splash lze použít k vylepšení tvarohu a jogurtu, bílkovinných koktejlů, nápojů a dokonce i pečených výrobků všeho druhu. Jsou Vaše zdravé ovesné vločky v mléce příliš monotónní na snídani? Žádný problém! Pár kapek Candy Splash přemění snídani na nový požitek. Jste unaveni z toho, že pijete stále stejné light nápoje s týmiž příchutěmi? Pak přidejte pár kapek Candy Splash do sklenky minerální vody a vychutnejte si vynikající osvěžení bez kalorií.

S Candy Splash zmizí jakákoliv monotónnost a nuda se sladkými jídly a nápoji. S více než 40 různými příchutěmi, které sahají od ovocných příchutí až po čokoládu a vanilku, si každý najde svou oblíbenou chuť. Samozřejmě jsou tyto různé příchutě také vzájemně kombinovatelné, Vaší kreativitě se meze nekladou. Vychutnejte si každý den novou lahodnou chuť!

Doporučené dávkování:

  • použijte 5 - 10 kapek Candy Splash do vybraného nápoje či jídla
  • množství kapek volte dle svých preferencí a chuti

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
energetická hodnota 0 kJ/0 kcal
bílkoviny 0 g
sacharidy 0 g
- z toho cukry 0 g
tuky 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
vláknina 0 g
sůl 0 g

Hodnoty jsou shodné pro všechny příchutě.

Složení:

Všechny příchutě

  • voda, aroma, sladidlo sukralóza

Lískový ořech

  • voda, aroma (obsahuje lískový ořech), sladidlo sukralóza

Přehled příchutí: čokoláda (chocolate), vanilka (vanilla), jahoda (strawberry), banán (banana), višeň (cherry), meruňka (apricot), borůvka (blueberry), malinový dort (raspberry tart), mandle (almond), marcipán (marzipan), cheesecake, čoko-donut (chocolate glazed doughnut), jahodový cheesecake (strawberry cheesecake), vanilkové mléko (vanilla milk), lískový ořech (hazelnut), bezový květ (elderflower), vanilkové rohlíčky (vanilla crescents), kokos (coconut), kokoska (coconut macaroons), kořeněná sušenka (spiced cookie), donut s polevou (glazed doughnut), čokoládový bonbon (dominoes), malina (raspberry), pražené mandle (roasted almonds), ananas (pineapple), čokoládová pěna (mousse au chocolat), nugát (nut nougat), toffee, vodní meloun (watermelon), karamel (caramel), mango (mango), mléčná čokoláda (milk chocolate), bílá čokoláda (white chocolate).

Upozornění:

Určeno do jídla, nekonzumujte neředěné. Udržujte mimo dosah dětí.