Fit BOX Birthday boy

Značka: FitnessDarky.cz

FIT BOX originální narozeninová krabička pro pořádnýho chlapa!

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
1 199 Kč
Fit BOX Birthday boy
Značka: FitnessDarky.cz

Dárkový box na narozeniny pro pořádnýho chlapa je něco, čím uděláš fakt velkou radost! Pokud má obdarovaný rád fitko a vše kolem něj, tento dárek ho stopro potěší. Fitness box pro muže na narozeniny či jakoukoliv jinou oslavu skrývá ty správné suplementy a dobrůtky pro kvalitní trénink a potréninkovou regeneraci.

Narozeninový balíček pro chlapa, který chce v životě něco dokázat je narvaný doplňky pro maximalizaci výkonu na tréninku, jako například předtréninková pumpa a stimulátor či drink, revoluční a nejvíce prodávaný šejkr na světě Blender bottle, chutný drink s BCAA a vitamíny a jako odměnu po tvrdém tréninku nejchutnější proteinové tyčinky od Warrioru. Takový dárek je naprosto originální a ideální volba nejen pro sportovce a kulturisty, ale pro každého muže, který miluje zdravý pohyb a snaží se žít zdravě.

Reprezentuj tvůj životní styl a buď správný Birthday boy! 

Co najdeš ve FIT BOX Birthday Boy:

  • Ultimátní pre-workout doplněk pro maximalizaci výkonu
  • 2x 50 Calibre - instantní před-tréninkový stimulátor
  • 2x Proteinové nízkosacharidové tyčinky
  • BCAA Drink s vitamíny
  • Blender Bottle Prostak® = vylepšená verze nejprodávanějšího šejkru na světě
  • Venom Pre-workout drink - plnokrevný preworkout v plechovce

... daruj zdravý životní styl ;)

Pozn.: obsah balení je ilustrační, vždy balíme dárkový box dle aktuálně nejoblíbenějších produktů, samozřejmě ve stejné cenové relaci. Základ ale zůstává pořád stejný. Pokud máš ale extra přání co se týká například příchutí, dej nám to vědět do poznámky v posledním kroku objednávky. A jestli se chceš na cokoliv zeptat, jsme nonstop na online chatu.