Fit BOX Birthday girl

Značka: FitnessDarky.cz

FIT BOX originální dárková krabička pro každou správnou Birthday Girl!

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
1 199 Kč
Fit BOX Birthday girl
Značka: FitnessDarky.cz
20140102 kopie
Must have!

Která pořádná sportovkyně by nechtěla na svoji oslavu dostat takový krásný a originální dárkový box?? Pokud chuť "Birthday Cake" je to, co oslavenkyně miluje, tak tohle je ten dárkový balíček přímo pro ni. Pokud si nejsi jistý, tak my tě tedy ujistíme, že tuto příchuť miluje 99% žen. Za to ti ručíme, jakože se FitnessDarky jmenujeme.

Narozeninový balíček pro narozeninovou dámu je nacpaný prvotřídním WHEY proteinem a dokonalým šejkrem. Doslova třešničkou na dortu jsou proteinové tyčinky luxusní chuti i konzistence. Takový dárek je naprosto originální a ideální volba nejen pro fitnessačky, ale pro každou slečnu či ženu, která miluje sport a pohyb a všechny, co se snaží žít zdravě! 

Reprezentuj tvůj životní styl a buď stylová Birthday Girl! 

Co najdeš ve FIT BOX Birthday Girl:

  • Diet Whey - horká novinka pro všechny sportovce a aktivní jedince, pro které je důležité odbourávání nadbytečného tuku za současného zachování svalů a skvělé kondice.
  • 2x Proteinové tyčinky Diet Whey v příchuti Birthday Cake! Má výrazně zlepšenou chuť i konzistenci.
  • 2x Proteinové tyčinky Carb Killa®, které jsou pečeny pomocí speciální technologie zaručující vyjímečnou chuť a jemnou, křupavější strukturu.
  • Šejkr Original Classic, základní model značky Blender Bottle. Je vyroben z odolného plastu a vybaven patentovanou kovovou kuličkou BlenderBall® pro dokonalé rozmíchání prášku.

Pozn.: obsah balení je ilustrační, vždy balíme dárkový box dle aktuálně nejoblíbenějších produktů, samozřejmě ve stejné cenové relaci. Základ ale zůstává pořád stejný. Pokud máš ale extra přání co se týká například příchutí, dej nám to vědět do poznámky v posledním kroku objednávky. A jestli se chceš na cokoliv zeptat, jsme nonstop na online chatu.