Fitness Coffee® Antioxidant - zrnková

Neohodnoceno
Značka: Fitness Coffee®

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
249 Kč
Fitness Coffee® Antioxidant - zrnková
Neohodnoceno
Značka: Fitness Coffee®

Autoři Fitness kávy chtěli vytvořit nový druh kávy, jenž by kombinoval kvalitní typickou chuť italské kávy a zároveň prospěšné účinky na lidský organismus. Tak po několika letech výzkumu doktora farmacie z Boloňské univerzity pana Giulia Micioniho vznikl v roce 2007 prémiový produkt, káva FITNESS COFFEE®.

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty. Jedná se o zcela přírodní produkt s nižším obsahem kofeinu než běžná káva a tak nemusíš upustit od vášně posedět u šálku dobré kávy. S obsahem více než 16 přírodních bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo díky kombinaci 16 bylin bylo obohaceno o silné antioxidanty. Můžeš si tak dát svůj šálek lahodné kávy, kdy budeš chtít a navíc tvé tělo dostane přesně to, co potřebuje.

Tím, že vyměníš svou běžnou kávu za kávu FITNESS COFFEE® budeš mít možnost získat výhody extra antioxidačních doplňků a nadále možnost pít kávu, která ti pomůže k celkové vitalitě, dodá energii, pomůže s žaludečními problémy a očistí organismus od škodlivých látek.

Dávka: 1 šálek (7 g)

Balení: 250 g

Dávek v balení: cca 35 šálků

  • 100 g / 7 g
  • Energetická hodnota 45,57 kJ / 11,32 kcal  //  3,33 kJ / 0,75 kcal
  • Tuky 0,2 g 0,01 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g / 0 g
  • Sacharidy 1,64 g / 0,11 g - z toho cukry 0,66 g / 0,05 g
  • Vláknina 2,3 g / 0,16 g
  • Bílkoviny 0,33 g / 0,02 g
  • Sodík 4,44 mg / 0,31 mg

Obsah kofeinu ve Fitness kávě v 1 dávce (7 g):

Káva FITNESS COFFEE® obsahuje ve formě překapávané kávy 70-100 mg kofeinu, ve formě espressa 50-70 mg kofeinu. Pro srovnání běžná překapávaná káva obsahuje 120-180 mg kofeinu, espresso 90-100 mg kofeinu.

Dávkování kávy FITNESS COFFEE®

Pro nejlepší účinky doporučujeme konzumovat 2-3 šálky denně o hmotnosti 7 g

Ingredience:

Káva Arabica (90%) a Robusta (10%) zrna té nejlepší kvality

1) Pomerančovník hořký aneb Pomerančovník divoký (Citrus aurantium) slupka, kůra
2) Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) kořeny
3) Kardamom pravý (Elettaria cardamomum) semínka
4) Skořice (Cynnamomum tamala) kůra  
5) Cesmína paraguayská (Yerba maté, Ilex paraguarensis) listy
6) Zelený čaj (Camellia sinensis) listy
7) Máta peprná (Mentha piperita) listy
8) Máta klasnatá (Mentha spicata) listy
9) Bedrník anýz anebo Anýz vonný (Pimpinella anisum) semínka
10) Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) kořen
11) Kurkuma dlouhá aneb Indický šafrán (Curcuma longa) kořen
12) Badyáník pravý aneb Anýzovec pravý (Illicium verum) semínka
13) Zázvor lékařský (Zingiber officinale) kořen
14) Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum)
15) Pomerančovník sladký (Citrus aurantium dulcis) slupka, kůra
16) Verbena citrónová - Aloisie aneb Sporýš lékařský (Lippia citriodora) listy

Upozornění

Nevhodné pro kojící a těhotné ženy, osoby trpící kardiovaskulárními chorobami, hypertenzí. Konzumaci konzultujte se svým lékařem.

Výrobce

GVM I.E., Via Franchi 35, Teramo, Itálie

Při pití běžné kávy v italské kavárně vznikl nápad vytvořit nový produkt kávy, který na trhu chybí. Autoři kávy FITNESS COFFEE® paní Irina Tanina a pan Guilio Micioni chtěli vytvořit nový druh kávy, jenž by kombinoval kvalitní typickou chuť italské kávy a zároveň prospěšné účinky na lidský organismus. Tak po několika letech výzkumu ze strany pana Micioniho, doktora farmacie z Boloňské university, vznikl v roce 2007 prémiový produkt, a to káva FITNESS COFFEE®. Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty s účinky zrychlující metabolismus, dodávající energii, nezatěžující žaludek a podporující redukci váhy.

Dnes je káva FITNESS COFFEE® s přispěním paní Iriny Taniny distribuována ve 30 státech po celém světe a bleskově si získává oblibu jak u profesionálních znalců kávy tak v běžných domácnostech. Důkazem toho je i skutečnost, že se káva FITNESS COFFEE® v říjnu roku 2011 stala vítězem soutěže „TASTE 2011 AWARD“ za nejlepší inovativní produkt na mezinárodním potravinářském veletrhu ANUGA 2011 v Německu.

Žijeme rychlý život plný neustálých změn, stresu a nejistoty. To vede k nedostatku spánku, špatné výživě a tělo strádá. Káva FITNESS COFFEE® je určená k ozdravení organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně dát si šálek dobré kávy. S obsahem více než 16-ti prospěšných bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny. Nemusíte se proto vzdát svého šálku lahodné kávy, aniž by Vaše tělo dostalo to, co potřebuje. Antioxidanty jsou stěžejní složkou pro řádné a správné fungování organismu. Spojení fitness a kávy je unikátní, pochutnejte si na lahodné italské kávě a zároveň dopřejte svému organismu to nejlepší.

Veškerá káva FITNESS COFFEE® dovážená do České republiky, je v Itálii vždy s každou novou objednávkou čerstvě upražena, a proto se k Vám na stůl dostane vždy s lahodnou aromatickou vůní té nejlepší italské kvality.

Fitness Káva je 100% rostlinný, zcela přírodní produkt vyrobený v Itálii. Všechny složky Fitness Kávy jsou bezpečné a v souladu s platnými právními předpisy Ministerstva zdravotnictví v Itálii a EU.

Všechny ingredience jsou dodávány od certifikovaných italských dodavatelů zaručujících čerstvost a nutriční hodnotu každého produktu. Pražírna kávy FITNESS COFFFEE® se nachází ve městě Bracciano, kraj Lazio, v Itálii, v moderní vybavené průmyslové oblasti. Pražírna kávy FITNESSCOFFEE® splňuje všechny hygienické a bezpečnostní požadavky.