Fitness Snacks

V sekci fitness snacks u nás najdeš třeba Proteinovou čokoládu, se kterou zdravé mlsání dostává totálně nový rozměr! Chuť této proteinové čokolády je stejně nabitá jako posilovna na Nový rok. Také ti nabídneme slané fitness dobroty, které jsou stejně tak důležité, jako ty sladké. Proč si odpírat, když existují zdravější varianty chipsů, nachos a dalších pochoutek.
Vůbec se neboj kouknout na naše hmyzí pochoutky, protože možná ještě nevíš, že hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu. Pokud si na hmyz netroufáš, tak můžeš zpestřit svůj příjem kvalitních bílkovin a dalších prospěšných látek s nejrůznějšími ořechovými másly. Jednoduše si vyber podle chuti.
Pro kávové závisláky tu máme FITNESS COFFEE®, unikátní směs kávy a 16 přírodních bylin, které pomáhají k urychlení metabolismu, svalového zotavení, zvýšení energie a další…Nakonec jsou tu i originální FIT BOXY nabité top fitness dárky, které jsou tak dobré, že budeš mít problém takový dárek oslavenci vůbec předat. 

 

Nejprodávanější

15
13991151399
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Druh masa:
Gramáž:
Pálivost:
Příchuť:
Země původu:

Stránka 1 z 9 - 273 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 273 položek celkem