Furious Clown

Neohodnoceno
Značka: Smartlabs
Pro stimulaci organismu před fyzickou aktivitou, maximální efekt napumpování.
Možnosti doručení
690 Kč
Furious Clown
Neohodnoceno
Značka: Smartlabs
Velikost: 400 g, Příchuť: Pomeranč
Skladem
690 Kč

Furious Clown je unikátní produkt pro stimulaci organismu před fyzickou aktivitou. Obsahuje nejúčinnější látky v ideálním poměru zaručujícím maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu. Je určen jak pro silový, tak pro vytrvalostní výkon a dodá energii a sílu po celou délku sportovní aktivity. Pro maximalizaci výkonu je vhodná kombinace s nejsilnějšími instantními BCAA na trhu Instant BCAA Triade.

Furious Clown je vhodný pro sportovce usilující o maximální svalový růst a svalový objem a sportovce usilující o zlepšení celkového sportovního výkonu. Snižuje únavu při tréninku, zvyšuje anaerobní výkon i tréninkový objem a zvyšuje svalovou vytrvalost.

Doporučené dávkování:

  • 20 g (2/3 odměrky) Furious Clowna rozpusťte ve 150 – 250 ml vody
  • nápoj je instantní
  • vypijte 20 minut před tréninkem

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 20 g
arginin alfa ketoglutarát 20 g 4 g
taurin 10 g 2 g
L-lysin HCl 10 g 2 g
L-tyrosin 5 g 1 g
L-citrulin malát 20 g 4 g
beta alanin 10 g 2 g
betain HCl 5 g 1 g
cholin 5 g 1 g
kofein 1 g 0,2 g
synefrin 0,05 g 0,01 g
vitamín C 1 g 0,2 mg
vitamín B1 2,75 mg 0,55 mg
vitamín B2 3,5 mg 0,7 mg
vitamín B6 3,5 mg 0,7 mg
vitamín B12 6,25 mcg 1,25 mcg
vitamín B3 40 mg 8 mg

Hodnoty jsou shodné pro příchuť pomeranč, višeň, malina, ananas.

Složení:

Pomeranč, ananas

  • aktivní látky: L-arginin alfa ketoglutarát, L-citrullin DL-malát, beta alanin, taurin, L-lysin, L-tyrosin, betain hydrochlorid, cholin bitartrát, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý, kyselina askorbová, Citrus aurantium (synefrin), nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, cyanokobalamin; aroma, protispékavá přísada stearan hořečnatý, sladidla xylitol, steviol-glykosidy a sukralóza, barvivo beta karoten

Malina, višeň

  • aktivní látky: L-arginin alfa ketoglutarát, L-citrullin DL-malát, beta alanin, taurin, L-lysin, L-tyrosin, betain hydrochlorid, cholin bitartrát, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý, kyselina askorbová, Citrus aurantium (synefrin), nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, cyanokobalamin; aroma, protispékavá přísada stearan hořečnatý, sladidla xylitol, steviol-glykosidy a sukralóza, barvivo sušená šťáva z červené řepy

Upozornění:

Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Vždy dobře uzavřete. Minimální trvanlivost uvedena na víčku. Výrobce neručí za vzniklé škody způsobené špatným skladováním nebo nevhodným použitím. Doplněk stravy, se sladidly. Obsahuje kofein – není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Česká značka Smartlabs byla založena v roce 2006 s cílem vyrábět a prodávat funkční, kvalitní a cenově dostupné doplňky stravy pro sportovce. Smartlabs si zakládá na tom, že všechny produkty, které vypustí do světa, mají vědecky podložené pozitivní účinky na organismus a při jejich vývoji spolupracuje s vystudovaným odborníkem na sportovní výživu. Naprostá většina surovin pro výrobu jejich produktů má původ v EU, neboť evropská legislativa klade velmi vysoké nároky na zdravotní nezávadnost a kvalitu.