Geloren Gel

1 hodnocení
Značka: Geloren
Nápoj s pomerančovou příchutí, který pomáhá pečovat o klouby, vazy a šlachy.
Možnosti doručení
499 Kč
Geloren Gel
1 hodnocení
Značka: Geloren
Velikost: 500 ml, Příchuť: Pomeranč
Vyprodáno
499 Kč
5.0 1 hodnocení

Geloren Gel je tekutý doplněk stravy v podobě nápoje s pomerančovou příchutí, který pomáhá pečovat o klouby, vazy a šlachy a díky tomu napomáhá správné funkci pohybového aparátu. Složení postavené na kyselině hyaluronové a vitamínu C důležitému pro správnou tvorbu kolagenu a normální funkci kostí a chrupavek. Geloren Gel je určený nejen pro seniory, ale také pro sportovce a těžce pracující osoby. Podobný sirupu, ale obsahuje o něco méně cukru. Má příjemnou pomerančovou příchuť a jeho hlavní výhodou je vyvážená kombinace látek pro Vaše klouby ve formě nápoje.

Geloren je dostupný i v dalších formách (želé nebo kapsle):

Vhodný pro starší osoby, lidi s vyšším zatížením kloubů, s nadváhou, sportovce, po náročném fyzickém výkonu, těžce pracující a osoby po úrazech kolen, zad a kyčlí.

Kyselina hyaluronová je nejdůležitější stavební látka v kloubech, chrupavce a kloubní tekutině. V těle zajišťuje promazávání kloubů. Chondroitin sulfát (porcinní/vepřový) je druhá důležitá složka chrupavky i kloubní tekutiny a další důležitý stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Zaručuje pružnost chrupavky. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu nezbytného pro normální funkci kostí a chrupavek. Kolagen II. typu patří mezi základní stavební látky tkání.

Snadné polykání a vysoká chutnost - Geloren Gel má ideální polykatelnost a stravitelnost a díky tomu přináší výhodu při konzumaci zejména starším lidem, kteří mohou mít s jinými formami doplňků stravy potíže.

Geloren Gel kloubní výživa pro lidi ve formě pomerančového sirupu vychází z extra silné a úspěšné koňské kloubní výživy Geloren HA, kterou znají a užívají nejen sportovní koně. Geloren dodává namáhaným kloubům koňskou dávku kyseliny hyaluronové a pečuje o jejich blaho. Na rozdíl od Geloren HA pro koně je obohacen o vitamín C a neobsahuje želatinu.

Jedno balení o obsahu 500 ml vystačí na 33 dní užívání.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 15 ml (1 odměrku) Geloren Gel denně (praktická odměrka je součástí balení)
  • doporučujeme užívat po dobu nejméně 3 měsíců
  • v případě potřeby je možno 15 ml podávat 2x denně trvale

Tabulka nutričních hodnot:

15 ml 100 ml
energetická hodnota 124 kJ/29 kcal 825 kJ/194 kcal
bílkoviny 0,13 g 0,9 g
sacharidy 7,2 g 48 g
- z toho cukry 6,7 g 45 g
tuky 0 g 0 g
sůl 0 g 0 g
chondroitin sulfát (porcinní/vepřový) 300 mg 2000 mg
kolagen II. typu 80 mg 534 mg
kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) 80 mg 534 mg
vitamín C 80 mg 534 mg


Složení:

  • voda, cukr, chondroitin sulfát, kyselina askorbová, regulátor kyselosti kyselina citronová, kolagen II. typu, hyaluronan sodný, aroma, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, barvivo beta karoten

Upozornění:

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do dvou měsíců. Vyrobeno v ČR.