Genius Nutr Asasyn 180ct

Neohodnoceno
Značka: Genius nutrition
To nejsilnější, co Genius Nutrition vyrobil. Tukový zabiják - Asasyn. Útok na uložené tuky z mnoha úhlů a stran.
Možnosti doručení
699 Kč
Genius Nutr Asasyn 180ct
Neohodnoceno
Značka: Genius nutrition
Hmotnost: 180 kapslí
Skladem
699 Kč

Genius Nutrition Asasyn - Profesionální zabiják tuků #FatAsasyn

Asasyn je dokonalý doplněk stravy nové generace pro spalování tuků a drcení svalů od výrobce Genius Nutrition®. Tento produkt využívá nejlepší super složky a synergie, které podporují proces spalování tuků, maximalizují definici svalů a pomáhají přeměnit tuk na energii. Pokud jste ve fázi redukce a potřebujete trefu do černého, Asasyn je vaší dokonalou zbraní.

Co zabiják tuků Asasyn dokáže?

EXTRAKT Z DIVOKÉHO MANGA 10:1

Toto úžasné exotické ovoce získalo v posledních letech tolik pozornosti kvůli jeho zjevným účinkům na hubnutí. Dužina plodu se pro tyto účely nepoužívá, ale byla provedena řada studií na extraktu z výtažku z divokého manga. Výzkumy zjistily, že účinné látky mohou nejen přispět ke snížení celkové hladiny cholesterolu, ale mohou také stimulovat metabolismus a výrazně zvýšit pasivní spalování tuků. Při pravidelném užívání tohoto extraktu je známo, že způsobuje úbytek hmotnosti. Je také známo, že potlačuje chuť k jídlu, což je další způsob, jak zabránit přejídání a vytvořit kalorický deficit. *1] V Asasynu se používá vysoce koncentrovaný extrakt z divokého manga (mangifera indica - folium, pericarpium, v poměru 10:1), abychom si byli jisti, že naše produkty přinesou skutečné výsledky.

EXTRAKT Z OLIVOVÝCH LISTŮ

Extrakt z olivových listů se získává z listů olivovníku a v medicíně se používá již tisíce let. Klíčovou složkou extraktu z olivových listů je oleuropein spolu s dalšími flavonoidy a polyfenolickými sloučeninami, které přinášejí řadu zdravotních benefitů těm, kteří tento extrakt pravidelně konzumují, a to bez ohledu na to, v jaké formě je dodáván. [2]
Olivovníky, vědecky označované jako Olea europaea, patří k nejstarším kulturním rostlinám. Pocházejí ze Středomoří, jsou naturalizovány v desítkách zemí a jsou vysoce ceněny pro olej obsažený v jejich plodech.

Posiluje imunitní systém - imunomodulační účinky extraktu z olivových listů spolu s vysokým obsahem antioxidantů pomáhají snižovat oxidační stres a zmírňovat případné zatížení imunitního systému. [5]
Zvyšuje metabolismus - Extrakt z olivových listů má řadu účinků na spalování tuků, především proto, že stimuluje uvolňování adrenalinu a dalších hormonů. [6] To může zvýšit váš celkový metabolismus a zvýšit pasivní spalování tuků. Optimalizuje také další tělesné procesy, jako je energetický metabolismus a produkce enzymů.

ALC (ACETYL L-KARNITYN)

Tato aminokyselina je známá již osm let a její účinnost se nesmírně podrobně studovala. Acetylová složka této látky zlepšuje schopnost překonávat krevní mozkovou bariéru, zlepšuje úroveň dopaminu v krvi a tím, že zlepšuje dopamin - zlepšuje další oblasti, jako je poznávání, učení, pozornost, paměť, touha, radost, trest, odměna, motivace, spánek, nálada, chování a svobodný pohyb. Rovněž zvyšuje oxidaci mastných kyselin za účelem spalování tuků, a to prostřednictvím mitochondriální dráhy karnitin palmitoyltransferázy 1 (CPT1). Konzumace acetyl L-karnitinu zvyšuje rychlost limitujícího kroku spalování tuků, což znamená, že při cvičení můžete spalovat více tuků.ALCAR a LC jsou přirozeně produkovány v těle a přirozeně se vyskytují ve stravě. Hlavní funkcí ALCAR je transport mastných kyselin přes membránu mitochondrií (energetická jednotka buňky).

ALT (ACETYL L-TYROSIN)

Acetyl L-tyrosin je acetylovaný derivát esenciální aminokyseliny L-tyrosinu. Běžný L-Tyrosin je méně stabilní a nerozpustný ve vodě, což může mít za následek sníženou biologickou dostupnost. N-acetyl-L-Tyrosin, který se v těle přeměňuje na L-Tyrosin, je 20krát lépe rozpustný ve vodě než samotný L-Tyrosin. Z tohoto důvodu slouží jako účinný doplněk pro zvýšení hladiny tyrosinu v těle, protože nerozpuštěné látky se z trávicího traktu nevstřebávají. Acetylace zvyšuje rozpustnost a stabilitu, což z něj činí rychleji vstřebatelnou a biologicky dostupnou formu aminokyseliny L-Tyrosin.
Jak L-tyrosin podporuje hubnutí?

Zmírňuje stres a depresi

Vzhledem k tomu, že L tyrosin slouží k tvorbě neurotransmiterů, jako je dopamin, může přispívat ke zlepšení nálady a přispívat ke zvládání deprese. Ještě důležitější je, že tyrosin může pomoci zmírnit stres. Stres i deprese mohou způsobovat období nečinnosti, které může podporovat přibývání na váze. Zlepšením nálady a snížením produkce stresových hormonů může tyrosin pomoci zabránit přibývání na váze a podpořit hubnutí tím, že zvýší účast uživatele na každodenních aktivitách.

Potlačování chuti k jídlu

Různé studie na zvířecích modelech ukázaly, že tyrosin může zlepšit účinky doplňků stravy, které stimulují sympatický nervový systém, na potlačení chuti k jídlu.
Mezi takové doplňky patří efedra a tento účinek je důvodem, proč je L tyrosin často součástí efedry a bylin obsahujících efedru. Sám o sobě však tyrosin chuť k jídlu nepotlačuje.
Další příznivý účinek tyrosinu spočívá ve stimulaci produkce neurohormonů, jako je adrenalin a noradrenalin. To má za následek termogenezi a zvýšení svalové aktivity a v důsledku to může pomoci ke spalovní uložených tuků.

Zlepšením funkce štítné žlázy

Termogenní účinky L tyrosinu mohou být způsobeny také zvýšenou syntézou hormonů štítné žlázy, kterou způsobuje.
Vzhledem k tomu, že tyrosin je prekurzorem používaným při výrobě trijodtyroninu neboli T3 a tyroxinu neboli T4, běžně se používá při léčbě hypotyreózy.
Hormony štítné žlázy podporují metabolismus včetně spalování uložených tuků a okamžitého uvolňování energie. Proto může tyrosin zlepšením funkce štítné žlázy podpořit hubnutí.
Z tohoto důvodu je tyrosin zvláště užitečný při shazování hmotnosti způsobené nízkou produkcí hormonů štítné žlázy.

CITRÁT HOŘEČNATÝ

Hořčík je důležitý minerál, který vaše tělo potřebuje ke svému fungování. Pomáhá vám dělat řadu důležitých věcí, včetně výroby energie, regulace hladiny cukru v krvi, což může přispět k hubnutí, a způsobovat potřebné chemické reakce v těle. Hořčík pomáhá vašemu tělu vést nervové impulsy, svalové kontrakce a normální srdeční rytmus tím, že se podílí na transportu vápníku a draslíku.

EXTRAKT ZE ZELENÉHO ČAJE

Je známý tím, že spaluje tuk zejména na břiše. Zrychluje váš metabolismus a usnadňuje trávení sacharidů, aby bylo dosaženo co nejlepší účinnosti spalování tuků. Nejlepší způsob, jak zhubnout, je udělat to přirozeně. Silný antioxidant, který výrazně snižuje záněty v těle.

BEZVODÝ KOFEIN

Kofein dokáže zvýšit uvolňování mastných kyselin, které mají být spáleny. Kofein stimuluje odbourávání tukové tkáně prostřednictvím procesu zvaného lipolýza. A jakmile se mastné kyseliny uvolní ze své formy (uložení v podkoží), mohou být využity pro energii. Jinými slovy, tento tuk může být spálen.
Jak kofein stimuluje lipolýzu? Zvyšuje hladinu energetických hormonů, jako je adrenalin a noradrenalin, v krvi. Tyto hormony následně způsobují uvolňování mastných kyselin. Dobře, takže teď už víte, že kofein stimuluje lipolýzu. A víme, že lipolýza způsobuje uvolňování mastných kyselin do krve. Co teď? No, mastné kyseliny se musí spálit na energii. A proces spalování na energii se nazývá metabolismus. V závislosti na vaší stravě, životním stylu a genech může váš metabolismus spalovat energii vyšší nebo nižší rychlostí.

Jaká sloučenina stimuluje náš metabolismus ke spalování většího množství energie? Opět jste uhodli: kofein.
Tento proces metabolického spalování má přiléhavý vědecký název: termogeneze. Kofein zvyšuje termogenezi. Jinými slovy, říká tělu, aby spalovalo více kalorií.

COCOMINERAL®

Slovo "elektrolyt" je termín používaný k označení určitých mikroživin a minerálů, které se rozkládají na kladně nebo záporně nabité ionty. Tyto ionty vytvářejí v těle elektřinu a jsou nezbytné pro to, aby vaše tělo udržovalo správnou rovnováhu tekutin, přenášelo nervové impulzy a stahovalo svaly. Minerály, které tvoří elektrolyty, jsou sodík, chlorid, fosfát, draslík, vápník a hořčík. Používáme přírodní extrakt z nejlepší značky kokosové vody na světě: CocoMineral, který poskytuje nejlepší přírodní zdroj elektrolytů.

VÝTAH Z KEJENU (capsicum annum - fructus, oleoresina, 10:1)

Kajenský pepř je účinný pomocník při hubnutí, který může pomoci omezit chuť k jídlu, zahřát metabolismus a dokonce pomoci spalovat přebytečný tuk.

Kayenský pepř pomáhá zastavit chutě na jídlo. Mnoho lidí, kteří chtějí shodit několik kilogramů, se snaží během dne přijímat méně kalorií. Kajenský pepř vám může pomoci potlačit hlad a sníst méně jídla. 18] Když budete konzumovat dostatek kajenského pepře, možná přestanete mít chuť na tučná, slaná a sladká jídla - tedy na ty samé potraviny, kterým se dietáři chtějí vyhnout nejvíce. 19] V závislosti na tom, kdy tuto pálivou červenou papriku sníte, můžete pocítit různé výsledky. Konzumace kajenského pepře před jídlem vám pomůže uspokojit chuť k jídlu v průběhu jídla. Zatímco konzumace kajenského pepře v průběhu jídla vám může pomoci cítit se plnější a spokojenější po skončení jídla [19,20,21].

Nastartujte svůj metabolismus
Pomalý metabolismus může být tím, co vám brání ve shazování kil navíc. Pokud chcete přirozeným způsobem zrychlit metabolické procesy v těle, může být kajenský pepř právě tím, co potřebujete. Přidáním kajenského pepře do stravy s vysokým obsahem tuků se zvýší termogeneze vyvolaná stravou, což znamená, že vaše tělo spotřebuje více energie na rozklad přijímané potravy, což vám pomůže spálit několik kalorií navíc.[22] Zlepšení metabolismu díky konzumaci potravin bohatých na kapsaicin, jako je kajenský pepř, může začít téměř okamžitě a může trvat až 30 minut po jídle[23].

 

Spalování extra tuků
Možná vás nepřekvapí, že kajenský pepř podporuje normální tělesnou hmotnost, ale způsob, jakým tohoto výkonu dosahuje, je ohromující. Stejná sloučenina v kajenském pepři, která spaluje chuťové pohárky, může pomoci uklidnit vaše střeva. Toto spojení je zásadní, protože vědci nacházejí stále více důkazů, které naznačují souvislost mezi zdravím vašich střev a vaší hmotností. Jedna studie na zvířatech naznačuje, že nezdravá střevní mikroflóra přispívá k nezdravé hmotnosti[8]. kapsaicin může pomoci obnovit rovnováhu střev tím, že sníží některé formy systémového podráždění, které jsou běžné u jedinců s nadváhou[24].

 

Podporuje zdravé trávení
Pro trvalé hubnutí je třeba mít správně fungující trávicí systém. Kajenský pepř je plný prospěšných vitamínů a živin, včetně některých vitamínů skupiny B, které váš trávicí systém potřebuje ke správnému fungování[25]. navíc může kajenský pepř pomoci stimulovat tvorbu slin v ústech a podél trávicího traktu. Sliny patří mezi první kroky zdravého trávení a pomáhají rozkládat snědenou potravu[26].

L-THEANIN

Popularita L-theaninu roste od jeho objevení jako jedné z hlavních složek zeleného čaje (Camilla sinensis)[27]. L-theanin je totiž hlavní složkou zodpovědnou za pocit klidného soustředění, který je často spojován s konzumací čaje. O teaninu se také tvrdí, že stabilizuje krevní tlak, posiluje imunitní funkce během cvičení a možná dokonce podporuje hubnutí[28].

Snižuje stres a úzkost
L-theanin pomáhá stimulovat temperament a uvolnění mozku zhruba stejně jako meditační sezení. Na sledování procesu hubnutí potřebujete čas a kromě zdravých potravin je třeba udržovat pravidelné cvičení. Pokud se stále cítíte unavení nebo ve stresu, snadno to vzdáte a nemáte žádné úsilí. Dát pryč stres a únavu vám velmi pomůže udržet dlouhodobý plán zdravého a efektivního hubnutí a samozřejmě můžete dosáhnout nejlepšího výsledku.

Pomozte zhubnout a kontrolovat krevní tlak
L-Theanin stimuluje metabolismus a spaluje tuky v těle, čímž pomáhá hubnout a snižovat hladinu cholesterolu v těle.
Zvyšuje kognitivní schopnosti
Mnohé studie naznačily, že L-Theanin zvyšuje efektivitu fungování mozku

Zlepšuje náladu
L-Theanin pomáhá mozku relaxovat, uvolnit stres a získat pocity pohody i velkého vzrušení

Zlepšuje koncentraci a dobrou paměť
L-teanin pomáhá zvyšovat hladinu dopaminu v mozku, čímž přispívá ke zvýšení koncentrace a zlepšení paměti a odstraňuje nesoustředěnost.
Výhoda L- Theaninu v kombinaci s kofeinem pomáhá odbourat stres, stimulovat kreativitu a zlepšit koncentraci.

Zvyšuje hladinu energie
L - theanin pomáhá zvyšovat hladinu energie. Máte plno energie na pravidelné cvičení, aniž byste byli unavení. Tím podporuje účinnost hubnutí.

CHOLIN BITARTRÁT

Cholin přirozeně podporuje rychlejší rychlost lipolýzy, což znamená, že spalujete více tuku než při běžné rychlosti metabolismu. Dělá to tím, že podporuje transport tuků z potravy v celém těle do vašich buněk, aby byly okamžitě spáleny na energii. Předpokládá se, že to pomáhá předcházet budoucímu přibývání na váze a zároveň přispívá ke stabilním a spolehlivým výsledkům hubnutí.

PIPERIN 98 % (extrakt z černého pepře)  

Jedním ze způsobů, jak piperin zvyšuje vstřebávání živin, je zvýšení metabolismu zlepšením termogeneze. Tento proces v podstatě rozkládá tukové buňky a zvyšuje vnitřní teplotu. To znamená, že Piperin může být používán k regulaci hmotnosti. I když je celkový účinek této schopnosti nepatrný, v kombinaci s komplexnějším plánem hubnutí může mít znatelný dopad.

NÁVOD K POUŽITÍ

Tréninkové dny: Užívejte 1 kapsli ráno po snídani a 2 kapsle 30 minut před tréninkem a zapijte je sklenicí vody.

Netréninkové dny: Vezměte 2 kapsle ráno po snídani a zapijte je sklenicí vody.

Balení 180 kapslí vystačí na 60-90 dnů dle dávkování

Upozornění! Doplňky stravy jsou určeny pouze pro zdravé osoby. Neužívejte v případě těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě.
Doporučená denní dávka:

Reference:
 
1. http://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/jf960277b
2. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0009279708004079?&utm_medium=86005
3. http://www.mdpi.com/2218-0532/78/2/133?&utm_medium=86005
4. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0271531706001151?&utm_medium=86005
5. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857908005542?&utm_medium=86005
6. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2225411015000474?&utm_medium=86005
7. Reinbach H., Smeets A., Martinussen T., Møller P., Westerterp-Plantenga M. "Effects of capsaicin, green tea and CH-19 sweet pepper on appetite and energy intake in humans in negative and positive energy balance." Clin Nutr. (2009): 260-265.
8. Ludy M., Mattes R. "The effects of hedonically acceptable red pepper doses on thermogenesis and appetite." Physiol Behav. (2011): 251-258.
9. Yoshioka M., St-pierre S., Drapeau V., et al. "Effects of red pepper on appetite and energy intake." Br J Nutr. (1999): 115-123.
10. Yoshioka M., Doucet E., Drapeau V., Dionne I., Tremblay A. "Combined effects of red pepper and caffeine consumption on 24 h energy balance in subjects given free access to foods." Br J Nutr. (2001): 203-211.
11. Janssens P.L., Hursel R., Westerterp-plantenga MS. "Capsaicin increases sensation of fullness in energy balance, and decreases desire to eat after dinner in negative energy balance." Appetite. (2014): 44-49.
12. Yoshioka M., St-pierre S., Suzuki M., Tremblay A. "Effects of red pepper added to high-fat and high-carbohydrate meals on energy metabolism and substrate utilization in Japanese women." Br J Nutr. (1998): 503-510.
13. Chaiyata P., Puttadechakum S., Komindr S. "Effect of chili pepper (Capsicum frutescens) ingestion on plasma glucose response and metabolic rate in Thai women." J Med Assoc Thai. (2003): 854-860.
14. Shen W., Shen M., Zhao X., et al. "Anti-obesity Effect of Capsaicin in Mice Fed with High-Fat Diet Is Associated with an Increase in Population of the Gut Bacterium Akkermansia muciniphila." Front Microbiol. (2017): 272.
15. Kang C., Wang B., Kaliannan K., et al. "Gut Microbiota Mediates the Protective Effects of Dietary Capsaicin against Chronic Low-Grade Inflammation and Associated Obesity Induced by High-Fat Diet." MBio. (2017): 8.
16. "Spices, pepper, red or cayenne." United States Department of Agriculture Agricultural Research Service. Web.
17. Shin Y., Kim J., Park K. "The Effect of Capsaicin on Salivary Gland Dysfunction." Molecules. (2016): 21
18. Reinbach H., Smeets A., Martinussen T., Møller P., Westerterp-Plantenga M. "Effects of capsaicin, green tea and CH-19 sweet pepper on appetite and energy intake in humans in negative and positive energy balance." Clin Nutr. (2009): 260-265.
19. Ludy M., Mattes R. "The effects of hedonically acceptable red pepper doses on thermogenesis and appetite." Physiol Behav. (2011): 251-258.
20. Yoshioka M., St-pierre S., Drapeau V., et al. "Effects of red pepper on appetite and energy intake." Br J Nutr. (1999): 115-123.
21. Yoshioka M., Doucet E., Drapeau V., Dionne I., Tremblay A. "Combined effects of red pepper and caffeine consumption on 24 h energy balance in subjects given free access to foods." Br J Nutr. (2001): 203-211.
22. Janssens P.L., Hursel R., Westerterp-plantenga MS. "Capsaicin increases sensation of fullness in energy balance, and decreases desire to eat after dinner in negative energy balance." Appetite. (2014): 44-49.
23. Yoshioka M., St-pierre S., Suzuki M., Tremblay A. "Effects of red pepper added to high-fat and high-carbohydrate meals on energy metabolism and substrate utilization in Japanese women." Br J Nutr. (1998): 503-510.
24. Chaiyata P., Puttadechakum S., Komindr S. "Effect of chili pepper (Capsicum frutescens) ingestion on plasma glucose response and metabolic rate in Thai women." J Med Assoc Thai. (2003): 854-860.
25. Shen W., Shen M., Zhao X., et al. "Anti-obesity Effect of Capsaicin in Mice Fed with High-Fat Diet Is Associated with an Increase in Population of the Gut Bacterium Akkermansia muciniphila." Front Microbiol. (2017): 272.
26. Kang C., Wang B., Kaliannan K., et al. "Gut Microbiota Mediates the Protective Effects of Dietary Capsaicin against Chronic Low-Grade Inflammation and Associated Obesity Induced by High-Fat Diet." MBio. (2017): 8.
27. Cooper R. Green tea and theanine: health benefits. Int J Food Sci Nutr. 2012 Mar;63 Suppl 1:90-7.  
28. Murakami S, Kurihara S, et al. Effects of oral supplementation with cystine and theanine on the immune function of athletes in endurance exercise: randomized, double-blind, placebo-controlled trial. Biosci Biotechnol Biochem. 2009 Apr 23;73(4):817-21 

 

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění. 


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Spalovač tuků CLA
349 Kč

CLA je známá hlavně jako látka podporující spalování podkožního tuku.

Kód: Z6567_C23249
Fat Direct Shot
od 42 Kč

Unikátní spojení účinných látek pro podporu hubnutí a fyzického výkonu.

Kód: Z6981_C28090
original
444 Kč

Termogenní směs optimalizující metabolismus tuků k podpoře při dietě a...

Kód: Z8049_C28511
gh assist 60 kapsli
699 Kč
Kód: 10204
synephrine max.jpg
279 Kč

Nejpoužívanější legální doplněk na snížení hmotnosti.

Kód: Z7010_C24800
Acetyl L-Carnitine 90 kapslí
419 Kč
Kód: 10531
CLA Strong 120 kapslí
499 Kč
Kód: 16068
Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí
899 Kč
Kód: 20002

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení