Haya Labs Astragalus 500mg 60 caps

Neohodnoceno
Značka: Haya Labs
Haya Labs Astragalus neboli Kozinec blanitý může mít protizánětlivé účinky, může fungovat jako silný antioxidant a podporovat imunitní systém
Možnosti doručení
403 Kč
Haya Labs Astragalus 500mg 60 caps
Neohodnoceno
Značka: Haya Labs
Hmotnost: 60 kapslí
Skladem
403 Kč

Haya Labs Astragalus 500mg

Účinky Astragakusu neposvětily ani Evropské úřady, sepíšeme alespoň účinky, které se výrobku připisují v tradičních medicínách a léčitelství. Nejedná se o zdravotní tvrzení

Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý), je bylina nalézající se v mírném klimatickém pásu. V tradiční čínské medicíně je znám jako Huang hi a je užíván na podporu imunity a zvýšení energie. Číňané mu připisují široký vliv na imunitu. V západním světě se mluví o vlivu na interferony. Interferony jsou vysoce aktivní bílkoviny, které hrají nezastupitelnou roli v likvidaci virových nákaz. Léčitelé proto doporučují užívání lidem se sníženou imunitou a rozhodně nedoporučují lidem, kteří užívají preparáty na snížení imunitních reakcí.

Z dalších možných účinků Astragalusu lze dohledat mezi tradičními léčitely účinky diuretické (odvodnění organizmu), celkově detoxikační a třeba i pro snížení kyselosti žaludku. Rovněž má prý příznivě ovlivňovat činnost sleziny a pomáhat snižovat hladinu tuků (hypolipidemický efekt). Zda je to pravda, či ne, ukáží až vědecké studie. Je nutné proto brát veškeré informace s rezervou.

Z účinných látek rostlina obsahuje: glykosidy, dále látky označované jako astragalany (odvozené od latinského názvu, ty patří k saponinům), aminokyseliny (kyselina gamaminomáslená, cystein a další), steroly (například beta-sitosterol), betain, slizy, nenasycené mastné kyseliny a další.

Jaké může mít Astragalus klíčové vlastnosti:

  • mít protizánětlivé účinky: jedná se o silný adaptogen
  • být silný antioxidant: může ochránit naše tělo před škodlivým účinkem volných radikálů
  • podpořit imunitní systém: díky astragalanům může ovlivňovat interferony
  • pomoct v boji proti únavě: může výrazně zlepšit hladinu naší energie a snížit únavu
  • může pomoci s tlumením vedlejších nežádoucích projevů mestruačních a menopauzálních procesů

Chcete se dozvědět víc o bylinkách? Podávejte se do našeho Magazínu ()

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy užívejte 1 tabletu, třikrát denně během jídla - neužívejte víc. Pokud jste těhotná, kojíte, máte předepsané léky nebo jste pod dohledem lékaře, zkonzultujte užívání předem se svým lékařem. Při dostavení vedlejších účinků, přestaňte suplement užívat a neprodleně zkontaktujte lékaře.

Varování:
Může obsahovat stopy mléka, vajíček, pšenice a sóji. Nejedná se o lék. Neužívejte, pokud je obal roztržený. Vhodné pro dospělé, udržujte mimo dosad dětí.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost HAYA LABS je založena v roce 2011 a nyní je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vysoce kvalitních doplňků stravy pro zdraví, wellness a sport. Sídlo společnosti sídlí v USA a nedávno otevřelo kancelář v Londýně, ve Velké Británii pro zastoupení a distribuci v Evropě. Výrobky odpovídají všem předpisům v odvětví výživy v EU.

Podobné produkty

Haya labs Natural Beta Carotene 20,000 IU 100ct
367 Kč

Beta Karoten od Haya Labs je ze 100% z neživočišného původu a je proto vhodný...

Kód: HL-083
Haya Labs Astaxanthin 5mg 30 caps
248 Kč

Astaxanthin je oblíbený hlavně díky svým možným protizánětlivým účinkům. Může...

Kód: HL-067
Haya Labs Vitamin E 400 IU 60 kapslí
od 383 Kč

Přírodní forma vitamínu E. Silný antioxidant Vitamín E v podobě všech 4 forem...

Kód: HL-039
Haya Labs Selenium chelated 100mg 120ct
351 Kč

Selen v chelátované formě a bez kvasnic je silný minerál a antioxidant, který...

Kód: HL-081
Haya labs Pyruvate 500mg 90ct
540 Kč

Pyruvát od Haya Labs je velice sofistikovanou látkou s dalekosáhlým působením...

Kód: HL-085
Haya Labs L-Cystein
321 Kč

N Acetyl Cystein je derivátem důležité aminokyseliny Cysteinu, která pomáhá...

Kód: HL-068
Haya Labs Betaine HCl 650mg
288 Kč

Betain je hodně využívanou látkou na zvýšení využití účinných látek a pro...

Kód: HL-071
Haya Labs Lion's Mane mushroom 500mg 60ct
367 Kč

Hericium je druh houby, která se v asijské medicíně již po staletí používá ke...

Kód: HL-084