Haya Labs Vitamin B complex 100tbl

Neohodnoceno
Značka: Haya Labs
B komplex B-Basic má 100 tablet, které znamenají 100 denních dávek. B komplex je výrobek kombinující hned několik B vitamínů : B1, B2. B3. B6, B12 atd. Díky tomu má velmi široké využití pro lidské tělo
Dostupnost Skladem
Kód: HL-078
259 Kč
Haya Labs Vitamin B complex 100tbl
Neohodnoceno
Značka: Haya Labs

Haya Labs Vitamin B-Basic - Vitamíny B ve farmaceutické kvalitě

Účinky B-complexu neposvětily Evropské úřady, sepíšeme alespoň účinky, které se výrobku připisují v tradičních medicínách a léčitelství. Nejedná se o zdravotní tvrzení

  1.     Může pomáhat vyrovnávat hladinu cholesterolu: složení obsahuje niacin (vitamin B3), který může vyrovnávat hladinu cholesterolu a LDL cholesterolu.
  2.     Silný antioxidant: může chránit vaše tělo před škodlivým působením volných radikálů
  3.     Může pomáhat podporovat imunitní systém: díky svým silným antioxidačním vlastnostem může výrazně posílit váš imunitní systém
  4.     Může napomáhat svalové hmotě: kombinace různých forem vitaminu B může mít pozitivní vliv na růst svalů.
  5.     Může zvýšit psychyckou stabilitu a energii: cholin obsažený v přípravku může mít významný vliv na sílu a energii

Vysoce kvalitní produkt, který je ze 100% z vitamínů B, může vám pomoci udržet dobrý celkový zdravotní stav.

B-Basic je dodáván v balení 100 tablet, v každé tabletě je :10 mg thiaminu, 10 mg riboflavinu, 10 mg vitaminu B6, 100 mg niacinu, 400 mcg kyseliny listové, 12 mcg vitaminu B12, 45 mcg biotinu, 20 mg kyseliny pantotenové, 50 mg cholinu, 50 mg inositolu.

Haya Labs B-Basic je účinný přípravek důležitý pro vaše celkové zdraví.

Výhody které může  B komplex mít:

  • Může pomáhat vyrovnávat hladinu cholesterolu
  • Silný antioxidant
  • Pomáhá podporovat imunitní systém
  • Pomáhá podporovat růst svalů
  • Zvyšuje sílu a energii

Doporučené dávkování

Jako doplněk stravy vezměte 1 kapsli 1x denně spolu s jídlem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Složení: Obsahuje: Thiamin, Riboflavin, Vitamin B6, Niacin, Kyselina listová, Vitamin B12, Biotin, Kyselina pantotenová, Cholin, Inositol.

Upozornění na alergeny: Vyrobeno na zařízení, které zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, pšenici a sóju.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost HAYA LABS je založena v roce 2011 a nyní je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vysoce kvalitních doplňků stravy pro zdraví, wellness a sport. Sídlo společnosti sídlí v USA a nedávno otevřelo kancelář v Londýně, ve Velké Británii pro zastoupení a distribuci v Evropě. Výrobky odpovídají všem předpisům v odvětví výživy v EU.