Haya Labs Vitamin D3 1000IU

Neohodnoceno
Značka: Haya Labs

Farmaceuticky čistý Vitamin D3 od Haya Labs. Vitamín D3 patří mezi jeden ze supervitamínů, které mají vliv na široké spektrum dějů v lidském těle.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
349 Kč
Haya Labs Vitamin D3 1000IU
Neohodnoceno
Značka: Haya Labs

HAYA LABS VITAMIN D3 1000IU

Supervitamín D3 má vysokou využitelnost tělem, je velice silný a v jedné měkké kapsli obsahuje 1000IU tohoto esenciálního vitamínu. Vitamín D3 hraje roli pro kvalitu a zdraví kostí, funkcionalitu svalů a správné fungování imunity. Pro tyto své schopnosti je vyhledáván také sportovci a aktivními lidmi. Správná hladina vitamínu D3 také zlepšuje využití dalších minerůlů jako jsou vápník a fosfor.

CO TO JE VITAMÍN D3?

Vitamin D3 je esenciální vitamín ve své nejsilnější podobě. Je uchován v měkkých gelových kapslích, aby se snadno polykaly a nedráždili krk.

PROČ BYCH MĚL POUŽÍVAT VITAMÍN D3?

Vitamín D3, znám také jako "vitamín slunce" je esenciální/základní vitamín, který je zodpovedný za mnoho procesů v těle souvisejících s celkovým zdravím a funkcionalitou svalů. Vitamín D je získáván ze stravy, neboť je obsažen v rybách, rybím oleji, vajíčkách, ale významnějěí část potřeb těla je získávána syntézou uvnitř těla a to díky slunci, které je producentem těchto dějů. V zemích jako je ta naše, kde sluneční záření je značně omezené, zejména v zimních měsících je třeba vitamín D přijímat a doplňovat i jinak, tedy suplementy.

PROČ SI VYBRAT ZROVNA VITAMÍN D3 OD HAYA LABS?

Existují 2  druhy Vitamínu D, které můžete běžně koupit v obchodech: D2 a D3. My se specializujeme jen na D3, neboť se ukazuje, že je 3 krát efektivnější než D2. Vitamín D3 je mnohem lépe využitelný, když je v olejové substanci, neboť je to jeden z vitamínů, které se rozpouštějí pouze v tucích. Jak jistě každý ví, vitamíny lze rozdělit na 2 skupiny: ty které se v lidském těle rozouštějí ve vodě a ty, které se rozpouštěji v tucích. Proto lidské tělo nutně potřebuje nějaké tuky. Od tud plyne i naše logika, kdy vitamín D3 rovnou do této olejové substance aplikujeme. Díky tomu se v těle mnohem lépe aktivuje a rozpouští.

Z tohoto zorného úhlu je jasné, že tabletované vitamíny D, nejsou příliš vhodné.

JAKÝ PROSPĚCH BUDU MÍT Z UŽÍVÁNÍ VITAMÍNU D3?

Vitamín D je spojen s mnoha zdraví prospěšnými výhodami pro tělo. Ať už to je posilování síly kostí a nebo snižování rizika únavových zlomenin z atletů. Má také vliv na funkčnost svalů a může zvyšovat hladinu vlastního testosteronu, oba tyto vlivy mají dopad na zlepšení silových schopností a výbušnosti. A nakonec hraje klíčovou roli pro imunitu a může snižovat záněty v těle, což zase snižuje sportovní schopnosti.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jako doplněk stravy užívejte 1-2 kapsle -1 krát denně s ranním jídlem.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.


Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. 
Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost HAYA LABS je založena v roce 2011 a nyní je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vysoce kvalitních doplňků stravy pro zdraví, wellness a sport. Sídlo společnosti sídlí v USA a nedávno otevřelo kancelář v Londýně, ve Velké Británii pro zastoupení a distribuci v Evropě. Výrobky odpovídají všem předpisům v odvětví výživy v EU.

Podobné produkty

Immune Complex 30 kapslí
499 Kč
Kód: 100192
Body & Fit Multi Women 30 kapslí
153 Kč

Multi Women je vyvážená multivitamínová a minerálová směs...

Kód: BF-031
Haya Labs Biotin Maximum 10,000 mcg 100 kapslí
310 Kč

Biotin je považován za "vitamín krásy" a "mladého vzhledu". Často se o něm...

Kód: HL-025
1.extra c 550 mg 90 kapsli
od 499 Kč

Patentovaná forma vitamínu C. Komplex Pure-Way - 550mg na kapsli -...

Kód: 1661/90
Koenzym Q10
333 Kč

Jedna z nejdůležitějších látek vyskytujících se v živočišných buňkách.

Kód: Z6566_C23248
61 cal mag
249 Kč

Výrobek Cal-Mag Citrate, kombinuje 2 velice důležité minerály: Vápník...

Kód: 1631
1.Recharge.png
699 Kč
Kód: 20023
Haya Labs Hair, Skin and Nails 60 kapslí
257 Kč

Skvělý komplex účinných látek, vitamínů a extraktů na zkvalitnění pleti,...

Kód: HL-010