Hmyzí Cinema pack

6 hodnocení

Hmyzí meníčko ti nabídne zdravé cvrččí chipsy, pěkně vypečené cvrčky i červíky. Pochřoupej si v kině stylově!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
799 Kč
Hmyzí Cinema pack
6 hodnocení
3.2 6 hodnocení

Tohle křupavý hmyzí meníčko je super zdravé chřoupání k filmu. Ale hodí se i jako netradiční dárek pro tvé známé nebo jako ochutnávková sada pro začínající milovníky hmyzích pochoutek. Zahoď předsudky a určitě vyzkoušej taky!

Dej si zdravé chipsy z luštěnin, které nejen skvěle chutnají, ale díky hmyzí složce jsou i bohatým zdrojem minerálů a vitamínů. Nebo si pochutnej na křupavých červících a cvrčcích v mixu různých příchutích, dochucených a připravených rovnou k jídlu! Otevřeš a křupneš stejně jako oříšky, nebo brambůrky.

Hmyzí CINEMA Pack ti nabídne tohle všechno:

  • 3 x proteinové cvrččí chipsy, mix příchutí
  • 3 x pražení mouční červi, mix příchutí
  • 1 x party bugs - pečení cvrčci, oblíbená příchuť
  • 1 x křupaví cvrčci, oblíbená příchuť

Perfektně se hodí na výlet nebo k televizi a taky zaručeně překvapí na každé párty a oslavě.

PROČ BYCHOM MĚLI JÍST HMYZ?

Hmyz se po všech směrech ukazuje jako skvělá alternativa k tradičním zdrojům živin. Obsahuje plno bílkovin, železa, vápníku, a navíc je jeho produkce velmi šetrná k životnímu prostředí. Navíc, pokud je tato surovina připravována s péčí, jde o vynikající způsob, kterým můžete ozvláštnit svůj každodenní jídelníček.

JAK CHUTNÁ JEDLÝ HMYZ?

V samotných produktech obsah hmyzu nijak nepoznáte, jde totiž o surovinu s nijak nevýraznou chutí a je tedy překryta kořením. Pokud byste se však rozhodli vyzkoušet hmyz čistě ve vysušené formě, tak se jeho chuť dá přirovnat k oříškům.

JAK JE JEDLÝ HMYZ PŘIPRAVEN?

Existuje celá řada způsobů, kterým hmyz připravit. Pro naše výrobky ho používáme především ve formě prášků, kterým dodáváme produktům potřebné bílkoviny a ostatní minerální látky. Hmyz se však dá konzumovat i v přímé formě, například po přípravě na pánvi či v troubě. Pro tento způsob však doporučujeme inspirovat se již ověřenými recepty.

MŮŽE JEDLÝ HMYZ ZPŮSOBIT ALERGIE?

Hmyz obsahuje velké množství chitinu, složky, která se často objevuje u korýšů. Proto naše zákazníky alergické na korýše a měkkýše varujeme o možné alergické reakci na hmyz.

JAK JE JEDLÝ HMYZ ZABIT?

Usmrcení hmyzu probíhá zcela humánně. Nejen, že se jedná o velmi jednoduchý druh živočicha, ale též disponuje uzavřenou nervovou soustavou, tedy necítí bolest. Samotné usmrcení probíhá zchlazením, kdy hmyz jako chladnokrevný živočich přirozeně přejde do stavu hibernace a je následně zmražen.

JE JEDLÝ HMYZ VEGETARIÁNSKÝ / VEGANSKÝ?

Jelikož se jedná o živočicha, nelze zcela tvrdit, že jde o produkt určený pro tyto kategorie, avšak díky svým nízkým nárokům na chov a prakticky nulovým dopadem na životní prostředí, je hmyz skvělým způsobem získáním živin.