Křupavé cvrččí menu

1 hodnocení
Značka: Grig

Zdravá svačinka nebo faktor strachu?? Ochutnej a posuď sám!

Dostupnost Skladem
Kód: 1884
499 Kč
Křupavé cvrččí menu
1 hodnocení
Značka: Grig
Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu (2)
Tip
5,0 1 hodnocení

Hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu. Zahoď předsudky a určitě vyzkoušej taky!

Opravdu není čeho se bát? Překonej první blok a poznáš, že křupaví cvrčci připomínají oříšky, červíci zase krevety. Už nebudeš chtít křoupat nic jiného!

Křupaví sušení cvrčci a červíci v menu obsahují:

  • Křupaví cvrčci - Chilli & Lime: Na této kombinaci si užiješ ostřejší chuť papriček s výraznou čerstvou limetkou a křupnutí navíc.
  • Křupaví cvrčci - Rajče a bazalka: Výzva, zdravá svačinka i netradiční zpestření večera. To vše jsou Křupaví cvrčci v příchuti Rajče a bazalka.
  • Křupaví cvrčci - Honey & Mustard: Miluješ med? Máš rád hořčici? Křupavý element nesmí chybět? Tak tohle jsou Křupaví cvrčci v příchuti Med a Hořčice!
  • Křupaví cvrčci - Sour Cream & Onion: Vychillovaná kombinace zakysané smetany a jarní cibulky. To jsou Křupaví cvrčci v příchuti Kyselý krém a cibulka.


Určitě ochutnej tyto křupavé pochoutky z moderních hmyzích produktů, chutnají překvapivě dobře, jsou superpotravina, trendy a udržitelní.

Chtěl bys zkusit jiné hmyzí pochoutky, než si troufneš na tyhle křupavé hmyzáky? Pro začátek zkus třeba cvrččí chipsy.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ PROČ BYCHOM VŮBEC MĚLI JÍST HMYZ?

Hmyz se po všech směrech ukazuje jako skvělá alternativa k tradičním zdrojům živin. Obsahuje plno bílkovin, železa, vápníku, a navíc je jeho produkce velmi šetrná k životnímu prostředí. Navíc, pokud je tato surovina připravována s péčí, jde o vynikající způsob, kterým můžete ozvláštnit svůj každodenní jídelníček.

 

Výstřižek_2

Hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu.

Zdravá alternativa 

Hmyz je plnohodnotným zdrojem živin a skládá se až ze 70 % z bílkovin. Obsahuje také všech 10 esenciálních aminokyselin, vitamín B2, vitamín B12 a řadu dalších látek, klíčových pro správný chod lidského organismu.

alternativa

Emise

Chov tradičních hospodářských zvířat produkuje více emisí než všechny automobily na světě. Chov hmyzu je mnohem efektivnějším způsobem, jak získat velice kvalitní bílkovinu.

emise

Plocha

Až 70 % všech zemědělských ploch světa je zabráno chovem hospodářských zvířat. Hmyz je díky své schopnosti vertikálního chovu mnohonásobně úspornější alternativou.

plocha

Efektivnější produkce

Hmyz vyžaduje pouze zlomek vody a krmiva ve srovnání s tradičními hospodářskými zvířaty pro stejné množství bílkovin. Může být také chován v prakticky jakémkoliv prostředí.

efek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

GRIG – mladá česká firma specializující se na zdravé potraviny s výživnou cvrččí moukou. Mezi jejich produkty ale najdete i celé sušené cvrčky. Věří a hlásají, že hmyz je díky svému obsahu bílkovin i mikroživin a ekologické nenáročnosti superpotravinou budoucnosti. Má velký význam pro lidské zdraví, je i ekologicky udržitelný a zejména v podobě našich cvrččích chipsů či tyčinek velmi chutný.

Podobné produkty

XXL
Tip
1 269 Kč

Ochutnej z XXL hmyzího meníčka křupavé cvrčky, červíky a cvrččí chipsy....

Kód: 999
Balíčky
Tip
649 Kč

Výzva, zážitek, bílkoviny, zdravá svačinka, faktor strachu i netradiční...

Kód: 1000
Kopie návrhu Bez názvu
Must have!
849 Kč –6 %
799 Kč

Ochutnej z velkého hmyzího meníčka křupavé červíky a cvrččí chipsy. Trendy...

Kód: 829
Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu (8)
Tip
999 Kč

Faktor strachu nebo zdravá svačinka?? Ochutnej a posuď sám!

Kód: 1883