Křupavé cvrččí menu

5 hodnocení
Značka: Grig

Zdravá svačinka nebo faktor strachu?? Ochutnej a posuď sám!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
499 Kč
Křupavé cvrččí menu
5 hodnocení
Značka: Grig
Křupavé cvrččí menu
Tip
4.6 5 hodnocení

Hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu. Zahoď předsudky a určitě vyzkoušej taky!

Opravdu není čeho se bát? Překonej první blok a poznáš, že křupaví cvrčci připomínají oříšky, červíci zase krevety. Už nebudeš chtít křoupat nic jiného!

Křupaví sušení cvrčci a červíci v menu obsahují:

  • Křupaví cvrčci - Chilli & Lime: Na této kombinaci si užiješ ostřejší chuť papriček s výraznou čerstvou limetkou a křupnutí navíc.
  • Křupaví cvrčci - Rajče a bazalka: Výzva, zdravá svačinka i netradiční zpestření večera. To vše jsou Křupaví cvrčci v příchuti Rajče a bazalka.
  • Křupaví cvrčci - Honey & Mustard: Miluješ med? Máš rád hořčici? Křupavý element nesmí chybět? Tak tohle jsou Křupaví cvrčci v příchuti Med a Hořčice!
  • Křupaví cvrčci - Sour Cream & Onion: Vychillovaná kombinace zakysané smetany a jarní cibulky. To jsou Křupaví cvrčci v příchuti Kyselý krém a cibulka.

Určitě ochutnej tyto křupavé pochoutky z moderních hmyzích produktů, chutnají překvapivě dobře, jsou superpotravina, trendy a udržitelní.

Chtěl bys zkusit jiné hmyzí pochoutky, než si troufneš na tyhle křupavé hmyzáky? Pro začátek zkus třeba cvrččí chipsy.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ PROČ BYCHOM VŮBEC MĚLI JÍST HMYZ?

Hmyz se po všech směrech ukazuje jako skvělá alternativa k tradičním zdrojům živin. Obsahuje plno bílkovin, železa, vápníku, a navíc je jeho produkce velmi šetrná k životnímu prostředí. Navíc, pokud je tato surovina připravována s péčí, jde o vynikající způsob, kterým můžete ozvláštnit svůj každodenní jídelníček.

Hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu.

Zdravá alternativa 

Hmyz je plnohodnotným zdrojem živin a skládá se až ze 70 % z bílkovin. Obsahuje také všech 10 esenciálních aminokyselin, vitamín B2, vitamín B12 a řadu dalších látek, klíčových pro správný chod lidského organismu.

Emise

Chov tradičních hospodářských zvířat produkuje více emisí než všechny automobily na světě. Chov hmyzu je mnohem efektivnějším způsobem, jak získat velice kvalitní bílkovinu.

Plocha

Až 70 % všech zemědělských ploch světa je zabráno chovem hospodářských zvířat. Hmyz je díky své schopnosti vertikálního chovu mnohonásobně úspornější alternativou.

Efektivnější produkce

Hmyz vyžaduje pouze zlomek vody a krmiva ve srovnání s tradičními hospodářskými zvířaty pro stejné množství bílkovin. Může být také chován v prakticky jakémkoliv prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GRIG – mladá česká firma specializující se na zdravé potraviny s výživnou cvrččí moukou. Mezi jejich produkty ale najdete i celé sušené cvrčky. Věří a hlásají, že hmyz je díky svému obsahu bílkovin i mikroživin a ekologické nenáročnosti superpotravinou budoucnosti. Má velký význam pro lidské zdraví, je i ekologicky udržitelný a zejména v podobě našich cvrččích chipsů či tyčinek velmi chutný.

Podobné produkty

TV mix
Tip
Hmyzí TV mix
Vyprodáno
239 Kč

Trendy a udržitelné jídlo budoucnosti na domácí pohodičku k telce!

Kód: 81302
Degustační balíček cvrčků a červíků
Tip
899 Kč

Faktor strachu nebo zdravá svačinka?? Ochutnej a posuď sám!

Kód: 1883
Velké křupavé hmyzí
Must have!
599 Kč

Ochutnej z velkého hmyzího meníčka křupavé červíky a cvrččí chipsy. Trendy...

Kód: 829
20141690 kopie
Must have!
799 Kč

Výběr z hmyzích topovek!

Kód: 13649
Hmyzí family pack
Tip
1 489 Kč

Ochutnej z velkého hmyzího meníčka pro celou rodinu zdravé cvrččí chipsy a...

Kód: 999
cinema final final 2
799 Kč

Hmyzí meníčko ti nabídne zdravé cvrččí chipsy, pěkně vypečené cvrčky i...

Kód: 16580
Hmyzí Grig menu
Tip
549 Kč

Výzva, zážitek, bílkoviny, zdravá svačinka, faktor strachu i netradiční...

Kód: 1000
Cvrččí ochutnávkové menu
Cvrččí mix
Vyprodáno
799 Kč

Balíček, který možná vyděsí i pobaví, ale hlavně zachutná. Tihle cvrčci jsou...

Kód: 13448