Křupaví červíci 20 g Slaný Karamel

Značka: Grig

Tato verze s příchutí slaného karamele je připravena potěšit vaše chuťové pohárky a zároveň vás zásobit potřebnými živinami.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
139 Kč
Křupaví červíci 20 g Slaný Karamel
Značka: Grig

Grig cvrčci v čokoládě jsou směsí lahodných a výživných pochoutek, které vám přináší jedinečný chuťový zážitek. Tato verze s příchutí slaného karamele je připravena potěšit vaše chuťové pohárky a zároveň vás zásobit potřebnými živinami. Přicházejí ve 20g balení, což je ideální velikost pro rychlou svačinu nebo malý sladký dezert.

 

 

Kategorie: Sušení červíci
Alergeny: Může obsahovat stopy obilovin obsahující lepek. Konzumace hmyzu (obsahuje chitin)  může u lidí alergických na měkkýše, korýše a roztoče vyvolat alergickou reakci.
Země výroby: Česká republika
Výrobce: Grig Distribuce s.r.o., Svatopluka Čecha 2672/100, Brno, 612 00
Bezlepkové: Ano
Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

GRIG – mladá česká firma specializující se na zdravé potraviny s výživnou cvrččí moukou. Mezi jejich produkty ale najdete i celé sušené cvrčky. Věří a hlásají, že hmyz je díky svému obsahu bílkovin i mikroživin a ekologické nenáročnosti superpotravinou budoucnosti. Má velký význam pro lidské zdraví, je i ekologicky udržitelný a zejména v podobě našich cvrččích chipsů či tyčinek velmi chutný.