Křupaví červíci v dárkové limitované edici

7 hodnocení
Značka: Sens

Nejodvážnější dárek pod stromeček. Vyzkoušej tuhle křupavou výzvu a rozhodni, jestli červíci jsou proteinem budoucnosti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
649 Kč
Křupaví červíci v dárkové limitované edici
7 hodnocení
Značka: Sens
3.0 7 hodnocení

Nejodvážnější dárek pod stromeček. Vyzkoušej tuhle křupavou výzvu a rozhodni, jestli červíci jsou proteinem budoucnosti.

Vedle červů vypadají cvrčci od pohledu už jako dobrota. Tohle je teprve ten zážitek pro odvážné. Ale proti gustu žádný dišputát. Garantujeme, že tě nakonec i červi příjemně překvapí svou chutí. Limitovaná edice. Jen se odvážit!

Tohle je naše nejoblíbenější ochutnávková sada a trefa do jistého. Vyzkoušíš pražené křupavé cvrčky ve třech slaných a jedné sladké příchuti. O tomhle zážitku se bude mluvit ještě několik dní.

 ČESNEK & BYLINKY, CIBULE & PETRŽEL, UZENÁ PAPRIKA, CHILLI & LIMETKA

Organizace spojených národů v roce 2013 zveřejnila vědeckou publikaci, která odhaluje řešení pro současnou neudržitelnou produkci masa – cvrččí protein. Proto se společnost SENS chopila této výzvy a rozhodla se být v čele této nové systematické změny - postavila největší cvrččí farmu na světě.

Tým vědců společnosti SENS neustále pracuje na zefektivnění produkce na své farmě, která má prozatím sídlo v Thajsku. Tato oblast nebyla zvolena náhodně - mají totiž zde ty nejlepší zkušenosti se cvrččím farmařením. Spolupracují s tamějšími univerzitami a zaměstnávají lidi, kteří mají s chovem spousty zkušeností.

„Chceme více než jen sázet stromy za vlastní karbonovou stopu nebo tvrdit, že papírové tašky zachrání planetu. Pro nás je udržitelnost o změně systému“, tak zní motto společnosti SENS. Usiluje o změnu toho, jakým způsobem se stravujeme. Víte, že hmyz obsahuje vysoké množství proteinu a je bohatým zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů? A že se označuje jako superpotravina budoucnosti? Když navíc vezmete v potaz nízké nároky na chov a minimální ekologické zatížení, vychází z toho, že se jedná o velmi efektivní a zároveň udržitelnou alternativu stravy. Mimojiné cvrčci na farmě dostávají přírodní krmivo bez antibiotik, mají dostatek životního prostoru a jsou zpracovaní s humánním přístupem.

Ochutnejte BUDOUCNOST!