Křupaví & Pražení cvrčci - dárkový set čokoládový

5 hodnocení
Značka: Sens

Dárkový set v dřevěném stojánku cvrčků obalených prémiovou čokoládou. Čtyři příchutě zabaví násobek gurmánů, co chtějí vyzkoušet nové dobroty.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
599 Kč
Křupaví & Pražení cvrčci - dárkový set čokoládový
5 hodnocení
Značka: Sens
4.2 5 hodnocení

KŘUPAVÍ & PRAŽENÍ CVRČCI V DÁRKOVÉM BALENÍ ČOKOLÁDOVÉ

Obdaruj dárkem, který trochu vyděsí, pobaví, ale hlavně zachutná. Pražení cvrčci jsou fantasticky křupaví. Oproti chipsům nejsou smažení a jsou plní proteinu a dalších minerálů. 

Zábavný dárek se zajímavou myšlenkou: Darujte smysluplný dárek k Vánocům či Velikonocům, narozeninám nebo jen tak. Pro každého muže, co už má všechno, ženy, co se ničeho nebojí nebo jako překvapení dětem. Vyzkoušejte maximálně výživný zdroj bílkovin s minimálním dopadem na planetu. Hvězda občerstvení na večírek je připravena.

Originální, netradiční a vtipný dárek, který zprvu vyděsí, pobaví ale nakonec zachutná! Místo chipsů nebo jerky. Vkusně zabaleno i se stojánkem z voňavého dřeva.

  • Výzva, zážitek, bílkoviny, zdravá svačinka, faktor strachu i netradiční zpestření večera. To vše jsou tihle pražení cvrčci v čtyřech hravých příchutích. Perfektně se hodí na doplnění bílkovin nebo jako netradiční dárek pro tvé známé.
  • Čtyři lahodné čokoládové příchutě: V hořké, mléčné, bílé čokoládě a i v mléčné čokoládě se skořicí. Prémiovou čokoládou jsme obalili cvrčky v ideálním poměru tak, aby stále příjemně křupali. Vyzkoušej všechny příchutě naší fit bonboniéry.
  • Zábavné zkumavky s dřevěným stojánkem. Díky průhledným zkumavkám je pojídání cvrčků teprve zábava. Vysypat je můžete přímo do pusy. Stojánek z krásného pravého dřeva dodá celému setu punc luxusu.
  • Zabaleno jako nápaditý dárek - dárkové balení s dřevěným stojánkem: Cvrčci jsou ve stojánku z voňavého dřeva. Po snězení cvrčků pak tuby můžou sloužit třeba jako kořenka. Zabaleno do recyklované krabičky se čtením o cvrččím proteinu. Převázáno barevným provázkem, ale my víme, že nejradši si to ještě zabalíte sami do papíru.

Darovat je skvělé, ale někdy si budeš chtít dát taky. Vyzkoušet můžeš zkumavky samostatně nebo pak přeskočit na velké zvýhodněné balení.

A proč hmyz?
Hmyz se po všech směrech ukazuje jako skvělá alternativa k tradičním zdrojům živin. Obsahuje plno bílkovin, železa, vápníku, a navíc je jeho produkce velmi šetrná k životnímu prostředí. Navíc, pokud je tato surovina připravována s péčí, jde o vynikající způsob, kterým můžete ozvláštnit svůj každodenní jídelníček.

V samotných produktech obsah hmyzu nijak nepoznáte, jde totiž o surovinu s nijak nevýraznou chutí a je tedy překryta kořením. Pokud byste se však rozhodli vyzkoušet hmyz čistě ve vysušené formě, tak se jeho chuť dá přirovnat k oříškům.

Vysoce kvalitní protein

Používáme cvrččí protein, protože je stejně výživný jako maso a přitom má menší dopad na životní prostředí. Během svého života toho totiž cvrčci nespotřebují tolik jako dobytek a produkují i stokrát méně skleníkových plynů. Cvrčci jsou ideální doplněk rostinné stravy. Obsahují všechny esenciální aminokyseliny, vitamín B12, vápník a železo, které v čistě rostlinné stravě často chybí.

Organizace spojených národů v roce 2013 zveřejnila vědeckou publikaci, která odhaluje řešení pro současnou neudržitelnou produkci masa – cvrččí protein. Proto se společnost SENS chopila této výzvy a rozhodla se být v čele této nové systematické změny - postavila největší cvrččí farmu na světě.

Tým vědců společnosti SENS neustále pracuje na zefektivnění produkce na své farmě, která má prozatím sídlo v Thajsku. Tato oblast nebyla zvolena náhodně - mají totiž zde ty nejlepší zkušenosti se cvrččím farmařením. Spolupracují s tamějšími univerzitami a zaměstnávají lidi, kteří mají s chovem spousty zkušeností.

„Chceme více než jen sázet stromy za vlastní karbonovou stopu nebo tvrdit, že papírové tašky zachrání planetu. Pro nás je udržitelnost o změně systému“, tak zní motto společnosti SENS. Usiluje o změnu toho, jakým způsobem se stravujeme. Víte, že hmyz obsahuje vysoké množství proteinu a je bohatým zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů? A že se označuje jako superpotravina budoucnosti? Když navíc vezmete v potaz nízké nároky na chov a minimální ekologické zatížení, vychází z toho, že se jedná o velmi efektivní a zároveň udržitelnou alternativu stravy. Mimojiné cvrčci na farmě dostávají přírodní krmivo bez antibiotik, mají dostatek životního prostoru a jsou zpracovaní s humánním přístupem.

Ochutnejte BUDOUCNOST!