Křupaví & Pražení cvrčci - dárkový set kořeněný

43 hodnocení
Značka: Sens

Nejbláznivější dárek nebo lahodná pochoutka? Křupavá výzva nebo budoucnost proteinů? Vyzkoušej a rozhodni!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
599 Kč
Křupaví & Pražení cvrčci - dárkový set kořeněný
43 hodnocení
Značka: Sens
3.5 43 hodnocení

KŘUPAVÍ & PRAŽENÍ CVRČCI V DÁRKOVÉM BALENÍ S BIO KOŘENÍM

Obdaruj dárkem, který trochu vyděsí, pobaví, ale hlavně zachutná . Pražení cvrčci jsou fantasticky křupaví. Oproti chipsům nejsou smažení a jsou plní proteinu a dalších minerálů.

  • Výzva, zážitek, bílkoviny, zdravá svačinka, faktor strachu i netradiční zpestření večera. To vše jsou tihle pražení cvrčci v čtyřech hravých příchutích. Perfektně se hodí na doplnění bílkovin nebo jako netradiční dárek pro tvé známé.
  • Čtyři lahodné příchutě, slané i sladké: Chilli & Limeta, BBQ Paprika, Rajče & Oregano a Slaný karamel. Je zde použito to nejkvalitnější a nejlahodnější koření v kombinaci se za studena lisovaným slunečnicovým olejem.
  • Zábavné zkumavky s dřevěným stojánkem. Díky průhledným zkumavkám je pojídání cvrčků teprve zábava. Vsypat je můžete přímo do pusy. Stojánek z krásného pravého dřeva dodá celému setu punc luxusu.
  • Zabaleno jako nápaditý dárek - dárkové balení, ale v hlavní roli zůstávají cvrčci. Stojánek jsme přichytili provázky různé barvy do padnoucí recyklované krabice. Uvnitř si obdarovaný přečte zajímavosti o cvrčcích.
  • Zábavný dárek se zajímavou myšlenkou: Darujte smysluplný dárek k Vánocům, narozeninám nebo jen tak. Pro každého muže, co už má všechno, ženy, co se ničeho nebojí nebo jako překvapení dětem. Vyzkoušejte maximálně výživný zdroj bílkovin s minimálním dopadem na planetu.

Darovat je skvělé, ale někdy si budeš chtít dát taky. Vyzkoušet můžeš zkumavky samostatně nebo pak přeskočit na velké zvýhodněné balení.

A proč hmyz?
Hmyz se po všech směrech ukazuje jako skvělá alternativa k tradičním zdrojům živin. Obsahuje plno bílkovin, železa, vápníku, a navíc je jeho produkce velmi šetrná k životnímu prostředí. Navíc, pokud je tato surovina připravována s péčí, jde o vynikající způsob, kterým můžete ozvláštnit svůj každodenní jídelníček.

V samotných produktech obsah hmyzu nijak nepoznáte, jde totiž o surovinu s nijak nevýraznou chutí a je tedy překryta kořením. Pokud byste se však rozhodli vyzkoušet hmyz čistě ve vysušené formě, tak se jeho chuť dá přirovnat k oříškům.

Vysoce kvalitní udržitelný protein

Používáme cvrččí protein, protože je stejně výživný jako maso a přitom má menší dopad na životní prostředí. Během svého života toho totiž cvrčci nespotřebují tolik jako dobytek a produkují i stokrát méně skleníkových plynů. Cvrčci jsou ideální doplněk rostinné stravy. Obsahují všechny esenciální aminokyseliny, vitamín B12, vápník a železo, které v čistě rostlinné stravě často chybí.

Organizace spojených národů v roce 2013 zveřejnila vědeckou publikaci, která odhaluje řešení pro současnou neudržitelnou produkci masa – cvrččí protein. Proto se společnost SENS chopila této výzvy a rozhodla se být v čele této nové systematické změny - postavila největší cvrččí farmu na světě.

Tým vědců společnosti SENS neustále pracuje na zefektivnění produkce na své farmě, která má prozatím sídlo v Thajsku. Tato oblast nebyla zvolena náhodně - mají totiž zde ty nejlepší zkušenosti se cvrččím farmařením. Spolupracují s tamějšími univerzitami a zaměstnávají lidi, kteří mají s chovem spousty zkušeností.

„Chceme více než jen sázet stromy za vlastní karbonovou stopu nebo tvrdit, že papírové tašky zachrání planetu. Pro nás je udržitelnost o změně systému“, tak zní motto společnosti SENS. Usiluje o změnu toho, jakým způsobem se stravujeme. Víte, že hmyz obsahuje vysoké množství proteinu a je bohatým zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů? A že se označuje jako superpotravina budoucnosti? Když navíc vezmete v potaz nízké nároky na chov a minimální ekologické zatížení, vychází z toho, že se jedná o velmi efektivní a zároveň udržitelnou alternativu stravy. Mimojiné cvrčci na farmě dostávají přírodní krmivo bez antibiotik, mají dostatek životního prostoru a jsou zpracovaní s humánním přístupem.

Ochutnejte BUDOUCNOST!