Levro Flex

Neohodnoceno
Komplexní přípravek obsahující složky posilující Vaše klouby, šlachy a vazy.
Možnosti doručení
699 Kč
Levro Flex
Neohodnoceno
Velikost: 30 sáčků
Vyprodáno
699 Kč

Levro Flex je komplexní přípravek obsahující složky posilující Vaše klouby, šlachy a vazy. Obsahuje koncentrované a synergicky působící látky, které jsou zodpovědné za výstavbu a rekonstrukci defektů kloubní chrupavky a posílení kloubního maziva. Intenzivní cvičení může vést k přetížení s následným zraněním části kloubního systému.

[tip] Limitovaná edice POUZE do vyprodání zásob: Uvnitř dózy jsou navíc shoty Shaaboom Pump, Scatterbrain, vzorek Gold Iso a 2 tyčinky.

  • pokročilá kloubní formule
  • přírodní rostlinné výtažky
  • 18 aktivních složek

Problém slabší kondice a výkonnosti našich kloubů a kostí je skutečnou pohromou pro naši tělesnou realizaci, a to v každém věku. To se týká starších lidí (přirozená degenerace) i těch mladších (sportovců). Intenzivní cvičení a tréninková zátěž u sportovců vede k rychlejšímu znehodnocení pojivových tkání a kloubního povrchu. Prevence je lepší než léčba. Díky systematickému a pravidelnému doplňování účinných látek a minerálů obsažených v Levro Flex máme mnohem větší šanci přispět k vyhnutí se zraněním a úrazům, oddálit přetížení kloubů a vazů, odstranit bolest a nepohodlí, které mohou bránit správné funkci našeho pohybového aparátu.

Výrobek je určen dospělým fyzicky aktivním osobám. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu za účelem normální funkce kostí a chrupavek. Zinek, vitamín D, mangan a hořčík přispívají k udržování normálního stavu kostí. Mangan přispívá k normálnímu stavu pojivových tkání.

Doporučené dávkování:

  • užívejte obsah jednoho sáčku Levro Flexu během jídla
  • zapijte dostatečným množstvím vody
  • hmotnost obsahu balení je 438,5 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 sáček
Joint Construction Complex 3640 mg
glukosamin hydrochlorid 1440 mg
- z toho glukosamin 1195 mg
chondroitin sulfát 1200 mg
MSM (metylsulfonylmetan) 1000 mg
Joint Lubrication Complex 2110 mg
lněný olej 1000 mg
- z toho 50 % alfa-linolenové kyseliny 500 mg
hydrolyzovaný hovězí protein 1100 mg
kyselina hyaluronová 10 mg
Joint Support Complex 664,5 mg
extrakt z kořene zázvoru 200 mg
extrakt z kořene kurkumy 289,5 mg
- z toho 95 % kurkuminu 275 mg
extrakt z pryskyřice boswellie 100 mg
- z toho 60 % kyseliny boswellové 60 mg
quercetin 75 mg
Vitamins & Minerals Complex 1233 mg
vápník 500 mg
vitamín C 500 mg
hořčík 150 mg
zinek 15 mg
mangan 1 mg
selen 100 mcg
vitamín D 25 mcg
vitamín E 66,7 mg


Složení:

  • vitamínová a minerální směs [vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid hořečnatý, vitamín E (sukcinát D-alfa-tokoferylové kyseliny), oxid zinečnatý, vitamín D (cholekalciferol), seleničitan sodný, síran manganatý], plnidlo E 460(i), glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, hydrolyzovaný hovězí protein, methylsulfonylmethan, lněný olej (Linum usitatissimum, 50 % alfa linolenové kyseliny - ALA), maltodextrin, protispékavé látky (E 341, E 551, E 470b, E 553b), zpevňující látky (E 466, E 463, E 1521), obal softgelové kapsle (želatina, zvlhčující látka glycerol, voda), extrakt z kořene kurkumy (Curcuma longa, 95 % kurkuminu), extrakt z kořene zázvoru (Zingiber officinale), extrakt z pryskyřice Boswellia serrata (kyselina boswellová 60 %), quercetin, kyselina hyaluronová, obal kapsle (želatina, barvivo E 171), barvivo E 172

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, kojící a těhotné ženy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku. Skladujte na suchém místě. Skladujte v teplotě do 25 °C. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.