Nitrix 2.0

1 hodnocení
Značka: BSN

Nitrix 2.0 je koncentrát na bázi NO s citrulinem a kreatinem.

Možnosti doručení
899 Kč
Nitrix 2.0
1 hodnocení
Značka: BSN
Velikost: 180 tbl
Skladem
899 Kč
5.0 1 hodnocení

Legenda je zpět! Nitrix 2.0 je koncentrát na bázi NO. Podstatou je formule zahrnující 3 gramy aminokyseliny citrulinu, prekurzoru oxidu dusnatého (nitric oxide). Nitrix 2.0 poskytuje cenný základ pro Vaši suplementaci a podporu Vašeho úsilí. Nitrix 2.0 ocení všichni sportovci, kteří chtějí zažít novou dimenzi intenzivního tréninku a maximální napumpování svalů. Patentovaná směs Nitrix obsahuje nejrůznější antioxidanty, flavonoidy, složení však kralují v denní dávce 3 gramy L-citrulinu a 3 gramy kreatinu.

Výrobek Nitrix je určen pro maximalizaci silového výkonu, napumpování svalů, zvýšení intenzity a energetizaci tréninku. Je vhodný pro všechny, kdo usilují o nárůst síly a svalové hmoty. Efekt tohoto přípravku je dán kombinací několika látek, především aminokyselinou citrulinem (stimulant produkce NO, oxidu dusnatého), která je v tomto produktu obsažena v revolučním množství 3 g, a kreatinem, který je v produktu obsažen ve formě kreatinu monohydrátu.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 3 tablety Nitrixu 2.0 dvakrát denně, před a po tréninku

Tabulka nutričních hodnot:

3 tbl 6 tbl
kreatin 1,5 g 3 g
L-citrulin 1,5 g 3 g
extrakt z hlohu 100 mg 200 mg
extrakt z granátového jablka 100 mg 200 mg
extrakt z hroznových semen 50 mg 100 mg
extrakt z kajenského pepře 25 mg 50 mg
niacin 12 mg 24 mg
extrakt z černého pepře 5 mg 10 mg
resveratrol 3 mg 6 mg


Složení:

  • kreatin monohydrát, L-citrulin, plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky oxid křemičitý a hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z hlohu (Crataegus monogyna), extrakt z granátového jablka (Punica granatum), extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera), stabilizátor kroskarboxymethylcelulóza sodná, extrakt z kajenského pepře (Capsicum annuum), prášek z extraktu kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum, standardizovaný na 20 % resveratrolu), nikotinamid, extrakt z černého pepře (Piper nigrum)

Upozornění:

Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.