Pre-workout • Moonstruck® Zero

Neohodnoceno
Značka: Zoomad Labs
Předtréninkový produkt bez stimulantů s unikátním složením. Zapněte v sobě šílený mód!
Možnosti doručení
od 699 Kč
Pre-workout • Moonstruck® Zero
Neohodnoceno
Značka: Zoomad Labs
Velikost: 480 g, Příchuť: Jahoda
Vyprodáno
699 Kč
Velikost: 480 g, Příchuť: Tropické ovoce
Vyprodáno
999 Kč
Velikost: 480 g, Příchuť: Višeň
Vyprodáno
999 Kč

Exkluzivní. Promyšlená do posledních detailů. S nadupaným obsahem a neuvěřitelnými obaly. To je ZooMad Labs®. Nová značka v České republice. Tohle musíte zažít!

Předtréninkový produkt Moonstruck® Zero bez stimulantů obsahující 24 účinných látek pro podporu výkonnosti, napumpování a žilnatosti, mentální koncentrace i svalového růstu. Obsahuje patentovanou a klinicky testovanou složku ViNitrox™, která podle studií zvyšuje výkon a zlepšuje fyzickou zdatnost až o 10 %, a umožňuje zvýšení hladiny oxidu dusnatého. Dalšími složkami jsou patentované formule AstraGin® a BioPerine®, L-arginin AKG, L-citrulin, beta alanin, aminokyseliny, kreatin monohydrát, Rhodiola rosea a vitamíny.

✅ 24 účinných látek. ✅ Bez stimulantů. ✅ Napumpování a žilnatost. ✅ Mentální koncentrace. ✅ Ingredience Kyowa™ Quality. ✅ Druhá varianta se stimulanty.

Moonstruck® alias „Lunático“ společnosti Zoomad Labs® nabízí stejné složení jako klasický Moonstruck®, ale je bez stimulantů a s přidaným dalším 1 g AAKG a dalším 1 g citrulinu. To vše dohromady poskytuje 10 g látek pro podporu produkce oxidu dusnatého (NO), který pomáhá maximalizovat naplnění svalů a vaskularizaci během tréninku.

Nyní můžete použít nejlepší předtréninkový produkt na trhu s vědomím, že vytěžíte maximum i ze svého pozdně večerního tréninku, aniž byste po něm nespali v klidu jako miminko. Příliš pozdě na to vzít si klasický Moonstruck®? Už žádné výmluvy! S Moonstruck® Zero můžete vždy trénovat stejnou intenzitou bez ohledu na denní dobu!

Receptura je navržená tak, aby Vám umožnila vydat ze sebe všechno při každém tréninku. Obsahuje vědecky testované a patentované ingredience v nejvyšších možných dávkách, aby se dosáhlo výsledků, které dosud nebyly v rámci předtréninkových přípravků zaznamenány. Šílený mód: zapnuto!

Zoomad Labs® používá ingredience Kyowa™ Quality, které zaručují účinnost Moonstrucku.

L-glutamin je nejčastější aminokyselina nacházející se ve svalech a je hlavním transportérem dusíku do svalových buněk. Během intenzivního tréninku mohou být jeho hladiny vyčerpány, suplementace může být tedy užitečná pro lidi, kteří chtějí optimalizovat svůj tréninkový výkon. Kyowa™ Quality L-glutamin je čistá, vegetariánská složka podpořená nejvyššími výrobními standardy. Ne všechny aminokyseliny v produktech sportovní výživy jsou vytvořeny stejně, my pro naše „zvířata“ používáme jen to nejlepší!

Moonstruck také obsahuje AstraGin® a BioPerine®, dvě patentované a klinicky testované formule. V četných klinických studiích bylo prokázáno, že přípravky obsahující tyto složky mají výrazně vyšší absorpční kapacitu než jiné srovnatelné přípravky.

AstraGin® má také regenerační účinky na trávicí systém, což znamená, že může pomoci posílit imunitní systém. My šílenci z naší ZOO snadno neonemocníme!

BioPerine® je patentovaný extrakt získaný z plodů černého pepře (Piper nigrum) a standardizovaný minimálně na 95 % piperinu, má pozoruhodnou schopnost zvýšit biologickou dostupnost současně podávaných živin. BioPerine® moduluje enzymy odpovědné za metabolismus nutričních látek, stimuluje aktivitu přenašečů aminokyselin ve střevním epitelu. Inhibuje p-glykoprotein, „pumpový“ protein, který odstraňuje látky z buněk. Snižuje střevní produkci kyseliny glukuronové a snižuje aktivitu enzymu glukuronyltransferázy, čímž umožňuje, aby se do těla dostalo více látek v aktivní formě.

6 g AAKG, 4 g citrulinu malátu a 2 g beta alaninu - kombinace aminokyselin produkujících oxid dusnatý, které jen velmi málo přípravků v současnosti na trhu nabízí v tak vysokých dávkách, znamená, že dosáhnete nových úrovní vazodilatace. Žíly, žíly a další žíly!

50 mg Rhodiola rosea v silné koncentraci 10:1 pomáhá zlepšit vytrvalost a koncentraci během tréninku a také podporuje využití tuku jako zdroje energie. Moonstruck z Vás v posilovně dostane maximum!

Vítejte v naší ZOO!

 

Doporučené dávkování:

  • rozmíchejte 16 g (jednu 30ml odměrku) Moonstruck® Zero v cca 150 ml vody
  • užívejte 20 - 30 minut před tréninkem
  • doporučená denní dávka je 16 g denně

[tip] Nepřehlédněte, že jsme vytvořili i druhou variantu Moonstrucku se stimulanty: Moonstruck®.

Tabulka nutričních hodnot:

16 g
jahoda višeň tropické ovoce
L-arginin AKG 6 g 6 g 6 g
L-citrulin 4 g 4 g 4 g
beta alanin 2 g 2 g 2 g
kreatin monohydrát 750 mg 750 mg 750 mg
cholin citrát 658 mg 346 mg 728 mg
L-tyrosin 349 mg 349 mg 349 mg
L-glutamin (Kyowa™) 320 mg 320 mg 320 mg
L-glycin 236 mg 236 mg 420 mg
ViNitrox™ 50 mg 50 mg 50 mg
Rhodiola rosea 50 mg 50 mg 50 mg
chlorid sodný 45 mg 45 mg 45 mg
AstraGin® 35 mg 35 mg 35 mg
kyselina askorbová (vitamín C) 24 mg 24 mg 24 mg
BioPerine® 16 mg 16 mg 16 mg
směs vitamínů
- z toho vitamín B3 4,8 mg 4,8 mg 4,8 mg
- z toho vitamín E 3,6 mg 3,6 mg 3,6 mg
- z toho vitamín B5 1,8 mg 1,8 mg 1,8 mg
- z toho vitamín B2 0,42 mg 0,42 mg 0,42 mg
- z toho vitamín B6 0,42 mg 0,42 mg 0,42 mg
- z toho vitamín B1 0,33 mg 0,33 mg 0,33 mg
- z toho vitamín B9 60 mcg 60 mcg 60 mcg
- z toho vitamín B7 15 mcg 15 mcg 15 mcg
- z toho vitamín D 1,5 mcg 1,5 mcg 1,5 mcg
- z toho vitamín B12 0,8 mcg 0,8 mcg 0,8 mcg


Složení:

Jahoda (strawberry cream)

  • L-arginin AKG, L-citrulin, beta alanin, kreatin monohydrát, cholin citrát, regulátor kyselosti kyselina citronová, přírodní aroma, L-tyrosin, L-glutamin (Kyowa™ Quality), glycin, protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo koncentrát z červené řepy (Beta vulgaris L.), aromata, vitamíny [L-askorbát vápenatý (vitamín C), DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid (vitamín B3 - niacin), D-pantothenát vápenatý (vitamín B5 - kyselina pantothenová), cholekalciferol (vitamín D), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1 - thiamin), riboflavin (vitamín B2), pteroylmonoglutamová kyselina (vitamín B9 - kyselina listová), D-biotin (vitamín B7), kyanokobalamin (vitamín B12)], extrakt z kořene Rhodiola rosea (Sedum roseum L.), extrakt ze slupek hroznů (Vitis vinifera) a jablek (Malus pumila) - ViNitrox™, chlorid sodný, extrakt z kořene čínského ženšenu (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) - AstraGin®, sladidlo sukralóza, extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) a extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) BioPerine®

Višeň (cherry bomb)

  • L-arginin AKG, L-citrulin, beta alanin, regulátor kyselosti kyselina citronová, kreatin monohydrát, aromata, L-tyrosin, cholin citrát, L-glutamin (Kyowa™ Quality), glycin, protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo koncentrát z červené řepy (Beta vulgaris L.), vitamíny [L-askorbát vápenatý (vitamín C), DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid (vitamín B3 - niacin), D-pantothenát vápenatý (vitamín B5 - kyselina pantothenová), cholekalciferol (vitamín D), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1 - thiamin), riboflavin (vitamín B2), pteroylmonoglutamová kyselina (vitamín B9 - kyselina listová), D-biotin (vitamín B7), kyanokobalamin (vitamín B12)], extrakt z kořene Rhodiola rosea (Sedum roseum L.), extrakt ze slupek hroznů (Vitis vinifera) a jablek (Malus pumila) - ViNitrox™, chlorid sodný, extrakt z kořene čínského ženšenu (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) - AstraGin®, barvivo karmíny, sladidlo sukralóza, extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) a extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) BioPerine®

Tropické ovoce (tropic madness)

  • L-arginin AKG, L-citrulin, beta alanin, kreatin monohydrát, cholin citrát, glycin, L-tyrosin, L-glutamin (Kyowa™ Quality), regulátor kyselosti kyselina citronová, aromata, protispékavá látka oxid křemičitý, přírodní aroma, vitamíny [L-askorbát vápenatý (vitamín C), DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid (vitamín B3 - niacin), D-pantothenát vápenatý (vitamín B5 - kyselina pantothenová), cholekalciferol (vitamín D), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1 - thiamin), riboflavin (vitamín B2), pteroylmonoglutamová kyselina (vitamín B9 - kyselina listová), D-biotin (vitamín B7), kyanokobalamin (vitamín B12)], extrakt z kořene Rhodiola rosea (Sedum roseum L.), extrakt ze slupek hroznů (Vitis vinifera) a jablek (Malus pumila) - ViNitrox™, barvivo beta karoten, chlorid sodný, extrakt z kořene čínského ženšenu (Panax notoginseng) a kozince blanitého (Astragalus membranaceus) - AstraGin®, barvivo koncentrát z červené řepy (Beta vulgaris L.), sladidlo sukralóza, extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) a extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) BioPerine®

Upozornění:

Může obsahovat stopy cereálií s lepkem, korýšů, vajec, ryb, arašídů, sóji, mléka, ořechů a lupiny. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, adolescenty, těhotné a kojící ženy a osoby na léčbě proti diabetu a vysokému krevnímu tlaku. Ukládejte mimo dosah dětí.

Tohle není normální značka. Tohle je značka pro všechna „zvířata“, pro která je sport vším. Buď silnější, buď rychlejší, buď lepší! Produkty ZooMad Labs® jsou vyvíjeny ve Španělsku, mají složení promyšlené do posledních detailů a nadupané obsahy účinných látek v elitních kvalitách. V produktech najdete látky Kyowa™ Quality, ViNitrox™, AstraGin®, Master Amino Acid Pattern™ a třeba i elitní Droi-Kon®! Navíc je vše v naprosto unikátních obalech, které u Vás doma najdou využití i dávno potom, co obsah spotřebujete.