Protein Pancakes

Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
Směs na palačinky s vysokým obsahem proteinu.
Možnosti doručení
299 Kč
Protein Pancakes
Neohodnoceno
Značka: Czech Virus
Velikost: 500 g, Příchuť: bez příchuti
Vyprodáno
299 Kč

Směs na palačinky s vysokým obsahem proteinu. Produkt Protein Pancakes je výborný zdroj kvalitních živin, hlavně bílkovin a komplexních sacharidů. Hodí se ke každodenní přípravě proteinových palačinek, které slouží jako výborný základ pro Vaši kreativitu - můžete je namazat domácí marmeládou, ořechovým krémem, ozdobit ovocem... Základem směsi je instantní celozrnná ovesná mouka, syrovátkový koncentrát, který je vyroben v Evropě šetrnou metodou ultrafiltrace, sušený vaječný bílek a sušené kokosové mléko.

Při tvorbě tohoto produktu jsme kladli důraz hlavně na použité suroviny - nechceme, aby lidé hledající alternativu za klasické palačinky museli snižovat ve svých nárocích na kvalitu a dostali pochybně kvalitní produkt s přidaným proteinem. Základem směsi je instantní celozrnná ovesná mouka, která se vyrábí přímo v České republice v rodinném mlýně s dlouholetou tradicí. Tento mlýn si zakládá na nejvyšší kvalitě a dokazují to veškeré jejich certifikáty. Druhou hlavní složkou produktu je syrovátkový koncentrát, který je vyroben v Evropě šetrnou metodou ultrafiltrace a jsou tak zachovány veškeré bioaktivní frakce. Třetí neméně důležitou ingrediencí je sušený vaječný bílek, který nakupujeme přímo z farem v České republice, abychom měli kontrolu nad původem a kvalitou. Poslední složku tvoří sušené kokosové mléko, které se vyrábí z dužiny kokosového ořechu a dodává palačinkám jemnost.

Produkt pochází z Brna, kde je vyráběn pod přísnými kritérii kvality. Celozrnnou ovesnou mouku i vaječné bílky (většinové zastoupení v produktu) nakupujeme přímo v ČR. Instantní celozrnná ovesná mouka je bohatým zdrojem vitamínu B, E, fosforu, hořčíku, železa, zinku a vlákniny. Obsahuje více bílkovin a nenasycených mastných kyselin než jiné běžné mouky. Syrovátkový koncentrát je vyroben šetrnou metodou (ultrafiltrací) a obsahuje vysoké množství bílkovin s minimem sacharidů a tuků. Sušený vaječný bílek obsahuje vysoce kvalitní proteiny, optimálně využitelné lidským organismem. Sušené kokosové mléko je alternativou kokosového mléka v konzervě. Kokosové mléko se vyrábí z čerstvé dužiny kokosového ořechu.

  • výborné nutriční hodnoty, vysoký obsah bílkovin a nízký obsah cukrů
  • neochucené
  • bez přídaného cukru, bez plnidel, bez kypřicích prášků (které obsahují mj. difosforečnany)
  • pouze nejkvalitnější dostupné suroviny (z většinové části přímo z ČR)
  • vyrobeno pouze z kvalitních surovin v Brně

Doporučené dávkování:

  • 50 g instantní směsi rozmíchejte v 75 ml mléka nebo vody (poměr si můžete upravit dle vlastní preference)
  • na rozpálenou a promazanou pánev nalijte těsto a palačinky smažte po obou stranách
  • palačinky podávejte teplé

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
bez příchuti
energetická hodnota 1789 kJ/427 kcal
bílkoviny 40,5 g
sacharidy 36,7 g
- z toho cukry 1,6 g
tuky 12,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 5,6 g
vláknina 3 g
sůl 0,29 g


Složení:

Bez příchuti

  • instantní celozrnná ovesná mouka, syrovátkový proteinový koncentrát, sušený vaječný bílek, sušené kokosové mléko

Upozornění:

Alergeny: lepek, mléko, vejce, kokos, sója.