Střední taška plná suplementů Extrifit #1

Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Dárek k Vánocům: což takhle pořídit stylový oranžový fitness bag, jehož obsah nadchne ženu i muže?
Možnosti doručení
1 299 Kč
Střední taška plná suplementů Extrifit #1
Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Velikost: 1 pack
Vyprodáno
1 299 Kč

Extra výhodný a líbivý balíček se suplementy pro každého, kdo žije zdravým životním stylem a chce také zdravě snídat! Skvělý dárek k Vánocům!

Kdybyste koupili všechny produkty v našem obchodě samostatně, jejich běžná cena je 1327 Kč, v rámci tohoto akčního balíčku však stojí pouze 999 Kč!

Což takhle pořídit stylový oranžový fitness bag, jehož obsah nadchne ženu i muže? A ještě za skvělou cenu! A co Váš oblíbenec vlastně dostane? Nepromokavý vak na oblečení, boty či cokoli jiného vhodný nejen do posilovny - uvnitř na něj bude čekat dokonalé kompletní jídlo Protein Break!, dále V 52 Vita Complex Forte pro doplnění vitamínů i minerálů, prémiová rýžová kaše Rice & Oat Mash a chybět nemůže ani náramek Extrifit hodící se k fitness bagu. Kdo by Vás neocenil za takovou originální nálož produktů?

V prodeji další jiné balíčky

Vzhledem k množství produktů v balíčku a rozsáhlosti jejich textů přikládáme odkazy na ně, pod nimiž najdete veškeré podrobné informace k jednotlivým položkám, jako jsou nutriční tabulky, složení, dávkování i upozornění.