Střední taška plná suplementů Extrifit #2

Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Dárek nejen pro ženy: produkty barevně ladící ke stylovému oranžovému fitness bagu!
Možnosti doručení
1 499 Kč
Střední taška plná suplementů Extrifit #2
Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Velikost: 1 pack
Vyprodáno
1 499 Kč

Extra výhodný a líbivý balíček se suplementy si zamiluje každá žena i muž, kteří se rádi udržují v kondici! Skvělý dárek k Vánocům!

Kdybyste koupili všechny produkty v našem obchodě samostatně, jejich běžná cena je 1798 Kč, v rámci tohoto akčního balíčku však stojí pouze 1299 Kč!

Udělejte jim radost stylovým oranžovým fitness bagem naplněným suplementy. A ještě za skvělou cenu! A čím Vaši krásku nebo fešáka vlastně potěšíte? Nepromokavým vakem na oblečení, boty či cokoli jiného vhodný nejen do posilovny - uvnitř na ně bude čekat nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy a lahodnou konzistencí, V 52 Vita Complex Forte pro doplnění vitamínů i minerálů, velmi silná dávka L-karnitinu báze v Carni Liquid 120000 mg, špičkový syrovátkový protein High Whey 80 a jako bonus náramek Extrifit hodící se k fitness bagu. Za to Vás prostě bude milovat! ...To za ty rozzářené oči pod stromečkem jistě stojí! :)

V prodeji další jiné balíčky.

Vzhledem k množství produktů v balíčku a rozsáhlosti jejich textů přikládáme odkazy na ně, pod nimiž najdete veškeré podrobné informace k jednotlivým položkám, jako jsou nutriční tabulky, složení, dávkování i upozornění.

  • Fitness Bag Extrifit (1 ks)
  • CFM Instant Whey 80 (1000 g)
  • V 52 Vita Complex Forte (60 tbl)
  • Carni Liquid 120000 mg (1000 ml)
  • 4x High Whey 80 (30 g)
  • náramek Extrifit #3 (1 ks)