Střední taška plná suplementů Extrifit #3

Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Dárek nejen mužům: oranžový fitness bag naditý suplementy až k prasknutí potěší každého!
Možnosti doručení
1 699 Kč
Střední taška plná suplementů Extrifit #3
Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Velikost: 1 pack
Vyprodáno
1 699 Kč

Extrémně výhodný a líbivý balíček se suplementy pro každého chlapa, který nedá bez posilovny ani ránu! Skvělý dárek k Vánocům!

Kdybyste koupili všechny produkty v našem obchodě samostatně, jejich běžná cena je 1981 Kč, v rámci tohoto akčního balíčku však stojí pouze 1499 Kč!

Stylový oranžový fitness bag naditý suplementy až k prasknutí potěší naprosto každého. A ještě za skvělou cenu! A copak obdarovaný pod stromečkem objeví? Nepromokavý vak na oblečení, boty či cokoli jiného vhodný nejen do posilovny - uvnitř na něj bude čekat nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy a lahodnou konzistencí, dále Agrezz pro maximální napumpování svalů, dokonalou koncentraci na trénink a skutečnou intenzitu, chybět nemůže ani kreatin monohydrát pro zvýšení fyzické výkonnosti při fyzickém výkonu, navíc najde i špičkový syrovátkový protein High Whey 80 a náramek Extrifit hodící se k fitness bagu. Za to Vás bude nosit na rukou! ...A nutno dodat, že na to bude mít s naším balíčkem sílu! :)

V prodeji další jiné balíčky.

Vzhledem k množství produktů v balíčku a rozsáhlosti jejich textů přikládáme odkazy na ně, pod nimiž najdete veškeré podrobné informace k jednotlivým položkám, jako jsou nutriční tabulky, složení, dávkování i upozornění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: