Superior 14 Beta Alanin 120 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Superior 14
Aminokyselina Beta Alanin je anabolická látka podporující nárůst síly a svalových objemů
Dostupnost Skladem
Kód: SUP-015-90
315 Kč
Superior 14 Beta Alanin 120 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Superior 14

Superior 14 Beta Alanine

Beta alanin je vysoce kvalitní aminokyselina spojena s řadou účinků na výkon. Beta Alanin je stavebním kamenem karnosinu, který hraje důležitou roli v blokování ukládání kyseliny mléčné a může pomoci zvýšit nárůst čisté svalové hmoty. Jako jeden z nejvíce komplexně prostudovaných a otestovaných doplňků stravy na současném trhu, je Beta Alanin skvělý suplement vhodný pro každého profi- i amatérského sportovce, který od sebe požaduje zlepšování.

Jak funguje Beta alanin?

Beta alanin se v těle spojuje s L-histidinem za vzniku karnosinu. Karnosin je zodpovědný za mnoho dějů, pro sportovce je však podstatný jeden z nich a to je vliv na odklízení kyseliny mléčné, která je produkována jako vedlejší produkt intenzivního cvičení. Dále má karnosin antioxidační vlastnosti, to znamená, že umí odstranit volné radikály, které jsou dalším vedlejším produktem intenzivního tréninku. Volné radikály mohou způsobit poškození buněk v případě, že nejsou pod kontrolou. Beta alanin je dobře prozkoumán jako doplněk stravy a neoficiálně Vám mnoho lidí potvrdí, že jsou díky němu schopni zvládnout více opakování při tréninku i v sériích.

Jak je Beta alanin přínosný pro můj trénink?

Bráněním negativnímu vlivu kyseliny mléčné a dalším metabolitům aminokyselin, dosahuje beta alanin snížení svalové únavy během silového či výbušného tréninku. Díky tomu můžete trénovat déle a nazvedat více kil. Bylo také prokázáno, že má Beta-alanin vliv na zvýšení maximálního kardiovaskulárního výkonu mezi 1 a 4 minutou, což z něj dělá ideální doplněk pro sporty, jakými jsou veslování nebo běh na střední vzdálenosti.

Jak bych měl Beta alanin užívat?

Doporučujeme užívat 5g Beta alaninu předem a nebo po tréninku. V ne-tréninkové dny užívejte také 5 g přibližně ve stejnou denní dobu. Beta Alanin je naprosto bezpečné pro použití s jinými doplňky. Beta alanin je součástí většiny před tréninkových suplementů. Beta alanin může způsobit brnění kůže (parestézie). Je to naprosto normální. Pokudu vám bude tento průvodní jev nepříjemný, rozdělte si dávku na půl a užívejte Beta alanin dvakrát denně.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Jako potravinový doplněk, vezměte 2-4 kapsle dvakrát denně s vodou. Karnosin pomáhá kyselinu vyrovnávací paměti ve svalech. Beta-alanin je doplněk stravy sportovců a kulturistů široce používány pro zvýšení výkonu.

DENNÍ DÁVKA: 2-4 kapsle

VELIKOST BALENÍ: 90 kapslí / Čistá hmotnost: 84,4 g

NUTRIČNÍ HODNOTY:

2 kapsle:   1600 mg Beta-Alanine

SLOŽENÍ: beta-alanin, želatina, čištěná voda, proti spékání (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), barva (oxid titaničitý).

INFORMACE O ALERGENECH: Vyrobeno v GMP zařízení, které používá mléko, sója, vejce a arašídy.

UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené dávkování! Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nedoporučuje se používat u pacientů užívajících léky. Beta-alanin, může způsobit neškodné, dočasné brnění na kůži u některých jedinců.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovat dobře uzavřené lahvi mezi 5 až 30 ° C (41 až 86 ° C). Chraňte před přímým teplem, vlhkostí a slunečním zářením. Po otevření neskladovat produkt více než 2 měsíce.


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Betain HCL 60 kapslí (Betain HCl + Pepsin) Kód: 41020
Betaine HCL 90 kapslí
549 Kč
Kód: 100132
Beta-Alanine 1000g
1 199 Kč
Kód: 16025
Beta-Alanine Compressed Caps 90 kapslí
270 Kč
Kód: 26123
Beta Alanine 300g Advantage line
399 Kč
Kód: 01201
Beta-Alanine 200g
399 Kč
Kód: 16024
Beta Alanine 250 g
339 Kč
Kód: 10542