Syntha 6 - 2260 g

Neohodnoceno
Značka: BSN
Syntha 6 je multikomponentní ultraprémiový proteinový koncentrát.
Možnosti doručení
1 369 Kč
Syntha 6 - 2260 g
Neohodnoceno
Značka: BSN
Velikost: 2260 g, Příchuť: Vanilka
Skladem
1 369 Kč
Velikost: 2260 g, Příchuť: Jahoda
Vyprodáno
1 369 Kč

Syntha 6 je vícesložkový protein prémiové kvality a chuti s prodlouženým uvolňováním různých druhů bílkovin. Obsahuje cca 48 % vysoce kvalitních výběrových proteinů pro maximální anabolický efekt a regeneraci. Kvalitní zdroje proteinu (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, kaseinát vápenatý, micelární kasein, mléčný proteinový izolát a vaječný albumin) mají různá aminospektra a různou dobu vstřebatelnosti a zajistí Vašim svalům konstantní dodávku proteinu po dobu několika hodin. Jsou obohaceny o další látky jako hydrolyzovaný pšeničný protein a MCT olej. Každá porce tohoto výrobku dodá Vašemu tělu také nemálo vlákniny. Je vhodný pro celodenní použití. Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Ultra-prémiový protein, ultra-prémiová chuť.

  • vysoký obsah bílkovin - 22 g v dávce
  • chuť a textura jako mléčný šejk

Syntha-6 od firmy BSN je určena pro všechny, kteří chtějí ultraprémiový proteinový produkt, který jim pomůže dosáhnout jejich výživové a výkonnostní cíle. Nabízí unikátní spojení prémiových proteinů, podporuje svalový růst a obnovu pro Vaše intenzivní tréninky. Použijte Synthu 6 coby doplněk stravy jako první věc ráno, před spaním nebo kdykoli potřebujete multifunkční protein, který chutná zatraceně dobře, takže si budete myslet, že máte cheat day.

Syntha-6 je doplněk výživy určený pro kulturisty a další sportovce, kteří potřebují dostatečný přísun bílkovin k napomáhání budování svalové hmoty. Obsahuje proteiny s různou rychlostí uvolňování - nízkou, střední i vysokou, Vaše tělo je tak stabilně zásobováno aminokyselinami.

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 47 g (1 odměrku) Syntha 6 se 120 - 150 ml studené vody
  • dávkování závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy

Tabulka nutričních hodnot:

100 g  
vanilka jahoda
energetická hodnota 1728 kJ/413 kcal 1677 kJ/401 kcal
bílkoviny 48 g 48 g
sacharidy 17 g 15 g
- z toho cukry 3,8 g 3,5 g
tuky 15 g 14 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 3,2 g 3 g
vláknina 10 g 13 g
sůl 0,84 g 0,8 g
47 g  
vanilka jahoda
energetická hodnota 812 kJ/194 kcal 788 kJ/188 kcal
bílkoviny 22 g 22 g
sacharidy 7,8 g 7,3 g
- z toho cukry 1,8 g 1,6 g
tuky 7 g 6,4 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g 1,4 g
vláknina 4,9 g 6,2 g
sůl 0,39 g 0,38 g

 

Složení:

Vanilka (New York vanilla cheesecake)

  • směs proteinů (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, kaseinát vápenatý, micelární kasein, mléčný proteinový izolát, emulgátor sójový lecitin), sušený slunečnicový olej (mléko), zahušťovadla polydextróza a karboxymetylcelulóza sodná, aromata (mléko), MCT prášek (mléko), chlorid sodný, sladidla sukralóza a acesulfam K, vaječný albumin, hydrolyzovaný pšeničný protein

Jahoda (strawberry cream swirl)

  • směs proteinů (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, kaseinát vápenatý, micelární kasein, mléčný proteinový izolát, emulgátor sójový lecitin), sušený slunečnicový olej (mléko), zahušťovadla polydextróza a karboxymetylcelulóza sodná, aromata, MCT prášek (mléko), chlorid sodný, barvivo řepná červeň, sladidla sukralóza a acesulfam K, vaječný albumin, hydrolyzovaný pšeničný protein

Upozornění:

Může obsahovat ořechy a arašídy. Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah slunečního záření. Obsahuje odměrku, která se může při přepravě dostat na dno.