TimeLock

Neohodnoceno
Značka: Alavis Maxima
Zamkněte čas a zůstaňte mladí. Unikátní směs pro podporu vitality a oddálení stárnutí.
Možnosti doručení
545 Kč
TimeLock
Neohodnoceno
Značka: Alavis Maxima
Velikost: 60 cps
Vyprodáno
545 Kč
[tip] Nepřehlédněte akci 1+1 zde.

Zamkněte čas a zůstaňte mladí. Aktivita a oddálení stárnutí. Doplněk stravy pro aktivní životní styl obsahující unikátní směs z aminokyselin (citrulin, arginin), patentované směsi Actiful (z pomeranče a granátového jablka), D-ribózy a kotvičníku, která přináší prodloužení aktivního života a oddaluje stárnutí. Její účinek spočívá ve výběru složek tradičně používaných ke zlepšení vitality nejen sportovců, ale i běžné populace.

 • příznivě ovlivňuje svalový tonus
 • podporuje udržení správné hmotnosti
 • podílí se na zdraví pokožky a dásní
 • nastavuje dobrou činnost kardiovaskulárního systému
 • podporuje přirozenou obranyschopnost
 • napomáhá správné funkci pohlavních orgánů a hormonální aktivitě
 • určeno pro podporu aktivního života starších osob, kondičních i profesionálních sportovců

Doplněk stravy založený na nejnovějším výzkumu, zahrnujícím mnoho aspektů zdravého stárnutí a prodloužení aktivního života.

Actiful je nový komplex složený z extraktu citrusů a sušených granátových jablek, navržený pro zvýšení vitality a podporu aktivního životního stylu. Jedná se o směs extraktu z plodů pomerančovníku čínského (Citrus sinensis) a sušeného granátového jablka (Punica granatum L.), tj. o formuli určenou k podpoře aktivního života nejen kondičních a profesionálních sportovců, ale i populace 50+.

Pomeranče jsou oblíbené pro své účinky na naše zdraví. Dužina plodů je bohatá na vlákninu, polyfenoly, flavonoidy, karotenoidy, vitamín C a další vitamíny a minerály, jako jsou např. draslík, vápník a hořčík. Plody obsahují flavonoidní glykosid hesperidin. Pomeranče díky obsahu vlákniny upravují funkci trávicího traktu, a tím i podporují správnou tělesnou hmotnost.

Granátová jablka jsou nejen chutná, ale jsou také elixírem mládí a cestou k trvalé kráse! Jsou symbolem nesmrtelnosti. Plody jsou bohaté na základní vitamíny s antioxidačním účinkem, minerály a stopové prvky. Obsahují rovněž esenciální a neesenciální aminokyseliny, dále taniny, polyfenolické látky, třísloviny a též flavonoidy.

L-citrulin je neesenciální aminokyselina, která se v naší stravě nachází jen v malém množství. Přesto hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech v těle. V ledvinách se L-citrulin promění na L-arginin a ten později na oxid dusnatý. Právě díky schopnosti této přeměny L-citrulin přináší velké množství pozitiv převážně u sportovců pro zvýšení výkonu a podporu výkonnosti. Napomáhá minimalizovat riziko přetrénování. L-citrulin hraje svou roli při zatížení organismu (trénink, posilování, kulturistika) a při udržení svalů ve fyzické kondici. Mnohé vědecké studie prokázaly jeho vliv na zvýšení svalové kapacity a podporu výkonnosti sportovců. Napomáhá minimalizovat riziko přetrénování.

L-arginin patří mezi 20 základních aminokyselin podílejících se na tvorbě proteinů, základních stavebních jednotek svalů. Lidské tělo si tuto aminokyselinu dokáže vyrobit i samo, ale ne v takovém množství, které je potřebné při nadměrné zátěži svalů u sportovců. Příznivě ovlivňuje budování svalové hmoty a podporuje fyzickou kondici, a to nejen proto, že při sportovních výkonech odsouvá nástup svalového přetížení.

D-ribóza je jedinečná přirozeně se vyskytující složka. Jde o základní stavební kámen ATP (adenosintrifosfátu). Přestože vypadá a chutná podobně jako ostatní jednoduché sacharidy (glukóza, fruktóza, sacharóza), které tělo využívá především jako „palivo“, je její význam pro organismus naprosto odlišný a jedinečný.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je využíván pro obsah celé řady účinných látek, především saponinů, tříslovin, flavonoidů, alkaloidů, sacharidů, sterolů, glykosidů, taninu a vitamínu C. Kotvičník přispívá k dobré činnosti svalů a zamezuje negativním projevům svalového tonu, podporuje normální funkci pohlavních orgánů, a tím i správnou funkci reprodukčního systému. Podílí se na správné rovnováze hormonů v těle a v neposlední řadě má dobrý vliv na správnou činnost kardiovaskulárního systému. Je skvělým prostředkem pro posílení fyzické a psychické vitality.

Doporučené dávkování:

 • dospělí: užívejte 1 kapsli ráno a večer s jídlem
 • zapijte dostatečným množstvím vody
 • lze užívat i během dne
 • hmotnost 1 cps je 0,799 g, celého balení je 47,94 g

Tabulka nutričních hodnot:

2 cps
L-citrulin500 mg
Actiful300 mg
D-ribóza200 mg
L-arginin150 mg
kotvičník zemní (min. 50 % protodioscinu)50 mg

Složení:

 • L-citrulin, Actiful [směs extraktu plodu pomerančovníku čínského - Citrus sinensis (standardizováno na obsah min. 65 % hesperidinu) a sušené šťávy z granátového jablka - Punica granatum L., nosič maltodextrin], hydroxypropylmethylcelulóza, D-ribóza, L-arginin, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, talek), extrakt plodu kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L., standardizováno na obsah min. 50 % protodioscinu, nosič maltodextrin), barvivo oxid titaničitý

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životni styl. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15 - 25 °C. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené za skladovacích podmínek. Pokud v jednom dni konzumujete doplňky stravy obsahující D-ribózu, další potraviny obsahující D-ribózu by se již neměly používat. Balení obsahuje kapsli s absorbentem vlhkosti - NEKONZUMOVAT!