Tribulus True Power

Neohodnoceno
Tribulus terrestris, selen, zinek a extrakt z černého pepře se synergickým efektem.
Možnosti doručení
299 Kč
Tribulus True Power
Neohodnoceno
Velikost: 150 tbl
Vyprodáno
299 Kč

Výjimečný pocit dodá produkt Tribulus True Power, který v každé tabletě obsahuje 600 mg tribulu terrestris se standardizovaným obsahem 90 % saponinů. Obohacený o trojici synergicky působících látek - 50 % denní doporučené dávky zinku, 50 % denní doporučené dávky selenu a extrakt z černého pepře. Síla, libido, potence.

  • síla, libido, potence
  • rychlejší regenerace
  • svaly

Každá ze zmíněných přírodních látek je obecně vyhledávána jak u silových, tak vytrvalostních sportovců. Jejich kombinací ve vhodně zvoleném poměru jsme docílili silného produktu a doplňku sportovní výživy ideálního pro všechny, kteří usilují o nárůst svalové hmoty, síly a zlepšení fyzického výkonu.

Tribulus terrestris neboli kotvičník zemní je bylina původně z Asie, která je známá pro svůj blahodárný vliv na mužské libido a svaly. Přirozeně obsahuje saponin protodioscin, který dokáže účinně zvyšovat hladinu tělu vlastního testosteronu. Tento efekt je pro sportující mužskou populaci obzvláště vítaný, jelikož napomáhá udržet testosteron na vyšší úrovni, a to až o 30 % oproti normálu.

Extrakt z černého pepře zvyšuje hladinu testosteronu a svalovou sílu, upravuje tělesný poměr svalstva a tuku a zároveň zvyšuje absorpci selenu.

Zinek ve formě bisglycinátu pozitivně podporuje metabolismus sacharidů, syntézu bílkovin, ovlivňuje také hladinu testosteronu a přispívá k normální plodnosti a reprodukci.

Organický selen produkovaný kvasinkami je silným antioxidantem s vlivem na imunitní systém člověka, mimo jiné přispívá k normální činnosti štítné žlázy.

Tribulus je vhodný pro muže, kteří nejsou spokojeni se svou sexuální výkonností. Z hlediska sportu ocení tribulus jedinci, kteří se dlouhodobě snaží o nárůst svalové hmoty. Ze zkušenosti můžeme doporučit užívání tribulu zejména pokročilejším jedincům než úplným začátečníkům. Předpokladem pro ocenění účinků tribulu je, že už znáte své tělo a máte zajetý tréninkový plán.

Doporučené dávkování:

  • v netréninkový den užívejte 1 tabletu Tribulus True Power ráno a 1 tabletu večer
  • v tréninkové dny užívejte 2 tablety 30 minut před tréninkem
  • hmotnost obsahu balení 150 tbl je 190 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 tbl
Tribulus terrestris (90 % saponinů) 600 mg
zinek 5 mg
selen 27,5 mcg
extrakt černého pepře (obsahuje piperin) 5 mg


Složení:

  • Tribulus terrestris (90 % saponinů), plnidlo mikrokrystalická celulóza (E 460), bisglycinát zinečnatý, selen - organická forma produkovaná kvasinkami, extrakt z černého pepře, protispékavé látky fosforečnan vápenatý (E 341) a stearan hořečnatý (E 470b)

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, pokud bezpečnostní těsnění pod víčkem je poškozené nebo chybí. Skladujte v chladu a suchu. Tento produkt by neměl být náhražkou pestré a vyvážené stravy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování. Nekonzumujte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Před konzumací tohoto doplňku se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.