Velká taška plná suplementů Extrifit #1

Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Dokonalý dárek k Vánocům! Skvělý balíček pro vášeň ke sportu a stylu.
Možnosti doručení
2 999 Kč
Velká taška plná suplementů Extrifit #1
Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Velikost: 1 pack
Vyprodáno
2 999 Kč

Znáte dámu nebo muže, kteří nepostrádají styl a kromě Vás jim je cvičení nade vše? Pak jsme pro Vás sestavili dokonalý balíček, který je navíc za naprosto skvělou cenu! Perfektní dárek k Vánocům!

Kdybyste koupili všechny produkty v našem obchodě samostatně, jejich běžná cena je 3797 Kč, v rámci tohoto akčního balíčku však stojí pouze 2999 Kč!

Ta radost v jejich očích je k nezaplacení, znáte to? A co teprve až uvidí nádhernou tašku naplněnou výbornými suplementy - a navíc vše ve stejném designu! Co všechno v originální tašce pod stromečkem objeví? Nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy, dále vícesložkový Long z 8 zdrojů bílkovin, Express Gel k okamžitému dodání energie, Agrezz pro maximální napumpování svalů, kreatin pro zvýšení fyzické výkonnosti, k tomu ještě na ochutnávku špičkový syrovátkový protein High Whey 80 a jako bonus náramek hodící se stylově k tašce! Letošní Ježíšek bude opravdu štědrý! A možná díky němu pak i Vaše drahá polovička... ;)

V prodeji další jiné balíčky.

Vzhledem k množství produktů v balíčku a rozsáhlosti jejich textů přikládáme odkazy na ně, pod nimiž najdete veškeré podrobné informace k jednotlivým položkám, jako jsou nutriční tabulky, složení, dávkování i upozornění.