Velká taška plná suplementů Extrifit #2

Neohodnoceno
Značka: Extrifit
To bude radosti! Dokonalý dárek k Vánocům! Nabitý balíček pro všechny sportovce.
Možnosti doručení
3 999 Kč
Velká taška plná suplementů Extrifit #2
Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Velikost: 1 pack
Vyprodáno
3 999 Kč

Pátráte po originálním dárku pro svou sportující polovičku, příbuzné, kamarády, blízké? Už jste našli! S péčí nám vlastní jsme pro Vás sestavili nabitý balíček, který navíc pořídíte velmi výhodně! Perfektní dárek k Vánocům!

Kdybyste koupili všechny produkty v našem obchodě samostatně, jejich běžná cena je 5265 Kč, v rámci tohoto akčního balíčku však stojí pouze 3999 Kč!

Až pod stromečkem najdou tuhle naditou tašku, budete tím nejskvělejším Ježíškem na světě! Z originální tašky vybalí o Vánoce velkou nadílku výborných suplementů - nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy, dále vícesložkový Long z 8 zdrojů bílkovin, špičkový syrovátkový protein High Whey 80, Express Gel k okamžitému dodání energie, Agrezz pro maximální napumpování svalů, předtréninkový Hellnox pro intenzitu tréninku, kreatin pro zvýšení fyzické výkonnosti, k tomu ještě na ochutnávku vzorky proteinu a jako bonus náramek hodící se stylově k tašce! Řekněte, kdo by se neradoval z takové nálože užitečných produktů pro jeho zdravý životní styl?

V prodeji další jiné balíčky.

Vzhledem k množství produktů v balíčku a rozsáhlosti jejich textů přikládáme odkazy na ně, pod nimiž najdete veškeré podrobné informace k jednotlivým položkám, jako jsou nutriční tabulky, složení, dávkování i upozornění.