Velká taška plná suplementů Extrifit #3

Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Pekelně perfektní dárek k Vánocům! Obrovská nálož pro obrovského chlapa, nebo toho, který obrovský chce být!
Možnosti doručení
4 999 Kč
Velká taška plná suplementů Extrifit #3
Neohodnoceno
Značka: Extrifit
Velikost: 1 pack
Vyprodáno
4 999 Kč

Sen každého muže, který to s posilováním myslí vážně! Jednou se probudit a mít plný pokoj suplementů! Moc jsme se snažili... ale aspoň jsme vzali pořádnou tašku a nacpali do ní doplňků, co se do ní vešlo! A Vy mu tak můžete splnit kousek snu za mimořádně výhodnou cenu. Báječný dárek k Vánocům!

Kdybyste koupili všechny produkty v našem obchodě samostatně, jejich běžná cena je 6212 Kč, v rámci tohoto akčního balíčku však stojí pouze 4999 Kč!

Představte si, jak Váš silák vybalí obrovskou tašku, otevře ji a ... ta radost jako malé dítě! Tolik dárků najednou! Vyndá nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy, vícesložkový protein s bílkovinami z 8 proteinových zdrojů, špičkový syrovátkový protein High Whey 80, Hero - „vše v jednom“ pro svaly po tréninku, pak Agrezz v dvojité náloži pro maximální napumpování svalů, Hellnox pro intenzitu tréninku, kreatin pro zvýšení fyzické výkonnosti, k tomu ještě na ochutnávku vzorky proteinu a jako bonus náramek hodící se stylově k tašce! Přísaháme, víc už se do tašky vážně nevešlo! ...To bude více než 6 kilo radosti! :)

V prodeji další jiné balíčky.

Vzhledem k množství produktů v balíčku a rozsáhlosti jejich textů přikládáme odkazy na ně, pod nimiž najdete veškeré podrobné informace k jednotlivým položkám, jako jsou nutriční tabulky, složení, dávkování i upozornění.