Hmyzí Family pack

55 hodnocení

Ochutnej z velkého hmyzího meníčka pro celou rodinu zdravé cvrččí chipsy a tyčinky, nebo křupavé cvrčky a červíky. Trendy jídlo budoucnosti!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
1 489 Kč
Hmyzí Family pack
55 hodnocení
Hmyzí family pack
Tip
3.6 55 hodnocení

Výzva, zážitek, bílkoviny, zdravá svačinka, faktor strachu i netradiční zpestření večera. To vše je naše rodinné hmyzí menu. Perfektně se hodí jako netradiční dárek pro tvé známé, nebo velká sada pro začínající milovníky hmyzích pochoutek, která ti vystačí aspoň na měsíc. 
Zahoď předsudky a hoď si cvrčka do pusy!

  • Crunchy pražení červíci v pytlíku v různých příchutích, zboří tvoje chuťové buňky. Je úplně jedno jestli je to potravina budoucnosti, nebo ne. Jednoduše řečeno, prostě je to dobrý! 
  • No ale myslíš, že ochutnat přímo celého cvrčka je ještě o level výš?
    Tak jak to vyzkoušet poprvé líp než ve formě křupavé proteinové pochoutky? Dej si zdravé tyčinky nebo chipsy z luštěnin, které nejen skvěle chutnají, ale díky hmyzí složce jsou i bohatým zdrojem minerálů a vitamínů. Perfektně se hodí na výlet nebo k televizi a taky zaručeně překvapí na každé párty a oslavě.
  • Jedlí cvrčci v nejoblíbenějších příchutích jsou zdravým a zábavným snackem plným bílkovin a mikroživin. Můžeš je hodit z pytlíku rovnou do misek nebo z průhledných zkumavek vysypat přímo do pusy a to je teprv FUN! 

Hmyzí family balení ti nabídne tohle všechno:

  • 3 x křupaví červíci, mix příchutí
  • 2 x cvrččí tyčinky, mix příchutí
  • 3 x proteinové cvrččí chipsy, mix příchutí
  • 4 x křupaví cvrčci, mix příchutí
  • 2 x křupaví a pražení cvrčci ve zkumavce, kořeněné příchutě

* složení se může mírnit změnit, ale hodnota produktů bude vždy stejná nebo vyšší

PROČ BYCHOM MĚLI JÍST HMYZ?

Hmyz se po všech směrech ukazuje jako skvělá alternativa k tradičním zdrojům živin. Obsahuje plno bílkovin, železa, vápníku, a navíc je jeho produkce velmi šetrná k životnímu prostředí. Navíc, pokud je tato surovina připravována s péčí, jde o vynikající způsob, kterým můžete ozvláštnit svůj každodenní jídelníček.

JAK CHUTNÁ JEDLÝ HMYZ?

V samotných produktech obsah hmyzu nijak nepoznáte, jde totiž o surovinu s nijak nevýraznou chutí a je tedy překryta kořením. Pokud byste se však rozhodli vyzkoušet hmyz čistě ve vysušené formě, tak se jeho chuť dá přirovnat k oříškům.

JAK JE JEDLÝ HMYZ PŘIPRAVEN?

Existuje celá řada způsobů, kterým hmyz připravit. Pro naše výrobky ho používáme především ve formě prášků, kterým dodáváme produktům potřebné bílkoviny a ostatní minerální látky. Hmyz se však dá konzumovat i v přímé formě, například po přípravě na pánvi či v troubě. Pro tento způsob však doporučujeme inspirovat se již ověřenými recepty.

MŮŽE JEDLÝ HMYZ ZPŮSOBIT ALERGIE?

Hmyz obsahuje velké množství chitinu, složky, která se často objevuje u korýšů. Proto naše zákazníky alergické na korýše a měkkýše varujeme o možné alergické reakci na hmyz.

JAK JE JEDLÝ HMYZ ZABIT?

Usmrcení hmyzu probíhá zcela humánně. Nejen, že se jedná o velmi jednoduchý druh živočicha, ale též disponuje uzavřenou nervovou soustavou, tedy necítí bolest. Samotné usmrcení probíhá zchlazením, kdy hmyz jako chladnokrevný živočich přirozeně přejde do stavu hibernace a je následně zmražen.

JE JEDLÝ HMYZ VEGETARIÁNSKÝ / VEGANSKÝ?

Jelikož se jedná o živočicha, nelze zcela tvrdit, že jde o produkt určený pro tyto kategorie, avšak díky svým nízkým nárokům na chov a prakticky nulovým dopadem na životní prostředí, je hmyz skvělým způsobem získáním živin.