Velké křupavé hmyzí menu

47 hodnocení

Ochutnej z velkého hmyzího meníčka křupavé červíky a cvrččí chipsy. Trendy & superjídlo budoucnosti!

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
599 Kč
Velké křupavé hmyzí menu
47 hodnocení
Velké křupavé hmyzí
Must have!
3.7 47 hodnocení

Tak na tohle Velké hmyzí menu si troufne vážně jen velký labužník ;)  A proč hmyz?? Hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu. Zahoď předsudky a určitě vyzkoušej taky!

  • Crunchy pražení červíci v pytlíku v různých příchutích, zboří tvoje chuťové buňky. Je úplně jedno jestli je to potravina budoucnosti, nebo ne. Jednoduše řečeno, prostě je to dobrý! 
  • No ale myslíš, že ochutnat přímo celého cvrčka je ještě o level výš?
    Tak jak to vyzkoušet poprvé líp než ve formě křupavé proteinové pochoutky? Dej si zdravé tyčinky nebo chipsy z luštěnin, které nejen skvěle chutnají, ale díky hmyzí složce jsou i bohatým zdrojem minerálů a vitamínů. Perfektně se hodí na výlet nebo k televizi a taky zaručeně překvapí na každé párty a oslavě. 

Velké křupavé hmyzí menu obsahuje:

  • 4 x pražení červíci, mix příchutí
  • 2 x cvrččí tyčinky, mix příchutí
  • 2 x proteinové cvrččí chipsy, mix příchutí

Ochutnej křupavé pochoutky z top moderních hmyzích produktů, chutnají překvapivě dobře, jsou superfood, trendy a udržitelní.

Výstřižek_2

Hmyz se v moderním světě stále více využívá jako bohatý zdroj bílkovin a látek klíčových pro správný chod lidského organismu.

Zdravá alternativa 

Hmyz je plnohodnotným zdrojem živin a skládá se až ze 70 % z bílkovin. Obsahuje také všech 10 esenciálních aminokyselin, vitamín B2, vitamín B12 a řadu dalších látek, klíčových pro správný chod lidského organismu.

Emise

Chov tradičních hospodářských zvířat produkuje více emisí než všechny automobily na světě. Chov hmyzu je mnohem efektivnějším způsobem, jak získat velice kvalitní bílkovinu.

Plocha

Až 70 % všech zemědělských ploch světa je zabráno chovem hospodářských zvířat. Hmyz je díky své schopnosti vertikálního chovu mnohonásobně úspornější alternativou.

Efektivnější produkce

Hmyz vyžaduje pouze zlomek vody a krmiva ve srovnání s tradičními hospodářskými zvířaty pro stejné množství bílkovin. Může být také chován v prakticky jakémkoliv prostředí.