Vitamín D3

Neohodnoceno
Značka: 6Pak Nutrition
Pomáhá udržet normální funkci svalového aparátu a imunitního systému.
Možnosti doručení
99 Kč
Vitamín D3
Neohodnoceno
Značka: 6Pak Nutrition
Velikost: 90 cps
Vyprodáno
99 Kč

Vitamín D3 od 6Pak Nutrition v kapslích, které se snadno polykají. Každá kapsle obsahuje 50 µg vitamínu D. Suplementací vitamínem D přispějete k normální funkci Vašeho imunitního systému, vitamín D přispívá také k udržení normální činnosti svalů a stavu kostí a zubů, podporuje normální hladinu vápníku v krvi.

✅ vystačí na 180 dní ✅ dávkujte 1 kapsli obden

Vitamín D3 přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, ke zdravému růstu a udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti imunitního systému a svalů. Vitamín D hraje důležitou roli v procesu dělení buněk. Jedná se o vitamín, který tělo přirozeně produkuje při působení slunečních paprsků a který působí jako kofaktor mnoha tělesných procesů.

Je mimo jiné důležitý pro správné vstřebávání vápníku v těle. Důležitý je také pro jeho společné fungování s vitamínem K2. Dochází tím ke vzájemné regulaci a dohromady zajišťují správné ukládání vápníku, aby nedocházelo k jeho usazování v cévách a oběhové soustavě. K dalším synergickým látkám s vitamínem D3 patří mimo vitamín K2 zejména vitamín C a některé další mikronutrienty.

Vitamín D3 je důležitý pro všechny, ale obzvláště důležitý je pro lidi, kteří se straní přiměřenému času na sluníčku nebo v jejich jídelníčku nenaleznete tučné ryby. Nejvhodnější je pro lidi ve vyšším věku, kdy obecně hladina vitamínu D3 s věkem klesá.

 • přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
 • podporuje normální hladinu vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • se podílí na procesu dělení buněk

Dávkování doporučené Ronnie.cz:

 • Nejvyšší doporučená denní dávka při doplňkovém příjmu vitamínu D3 bývá jednotlivými výrobci uváděna různě, nicméně všeobecně platí, že by neměla přesahovat 1000 IU, tj. 25 mcg (µg). V případě, že výrobce udává denní dávku vyšší, výrazně doporučujeme se držet námi zmíněného doporučení a dávku snížit.
 • Pro produkt Vitamin D3 2000 IU v souladu s výše uvedeným doporučením je vhodné používat nejvýše 1 kapsli obden.
 • I toto dávkování zaručuje absolutně nadstandardní příjem vitamínu D3.
 • S ohledem na to, že si tělo vitamín D3 umí „uchovat“ do zásoby, se nemusíte obávat, že byste jej měli ve dnech bez jeho užívání nedostatek.

Další informace:

 • kapsli nekousejte
 • zapijte dostatečným množstvím vody
 • hmotnost obsahu balení 90 cps je 45 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps RHP
vitamín D 2000 IU (50 mcg) 1000 %

RHP = referenční hodnota příjmu

Složení:

 • maltodextrin, kapsle (želatina), protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, vitamín D3 (cholekalciferol)

Upozornění:

Může obsahovat zanedbatelné množství mléka, sóji, cereálií obsahujících lepek (pšenice), vajec, arašídů a ořechů. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoli složku přípravku. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Produkt je určen pro zdravou dospělou populaci do 75 let věku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před slunečním zářením. Po otevření zkonzumujte do 3 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Typ: Vitamíny

Polská značka 6Pak Nutrition se pohybuje na trhu živin a výživových doplňků a nabízí dobře promyšlené a vysoce kvalitní výrobky za příznivé ceny. Každý sportovec ocení další skvělé aspekty jejich doplňků a jistě najde vše potřebné, co využije pro svůj životní styl. V sortimentu sportovního obchodu Ronnie.cz najdete od této značky především nízkokalorická ochucovadla.