Yamamoto AI Burn Hardcore 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Yamamoto
Yamamoto® Nutrition Ai-BURN® HARDCORE je doplněk stravy sloužící ke kontrole a redukci hmotnosti.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
754 Kč
Yamamoto AI Burn Hardcore 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Yamamoto

Yamamoto® Nutrition AI Burn Hardcore

Yamamoto® Nutrition Ai-BURN® HARDCORE je bezesporu jeden z nejlepších produktů ve své třídě. Vysoký obsah aktivních složek je velmi technický a specifický pro ty, kteří hledají to nejlepší bez kompromisů.

Rostlinné extrakty, které jsou v produktu obsaženy podporují rovnováhu tělesné hmotnosti a stimulaci metabolismu (chilli), zejména lipidů (hořký pomeranč) a sacharidů (ženšen). Extrakt ze zeleného čaje působí také tonickou funkcí, která působí proti fyzické a duševní únavě.


Yamamoto® Nutrition Ai-BURN® HARDCORE je schopen nabídnout vysoké množství účinných látek v jedné dávce!

Yamamoto® Nutrition Ai-BURN® HARDCORE také stanovuje dávku 113mg kofeinu v kapsli.

Název "spalovač tuků", označuje produkty, které mohou zvyšovat metabolismus tuků nebo energetický výdej, což vede k jejich použití pro energetické účely ve fyzickém tréninku, a podporovat následné snižování hmotnosti. V této souvislosti se objevilo mnoho doplňků s různými úrovněmi účinnosti; můžeme najít produkty obsahující směsi prvků s pochybnými (nebo někdy škodlivými) vlastnostmi s naprosto špatným procentem aktivních prvků. Tahle skutečnost často "poškozuje" pověst termogenních spalovačů tuků, což vede k tomu, že jsou považovány za neúčinné, nebo dokonce za zdraví škodlivé. Záleží na spotřebiteli, který z doplňků si vybere.


Yamamoto, upřednostňuje vždy skutečnou účinnost a bezpečnost prvků, které používá, vytvořila AI BURN HARDCORE. "Zdokonalený" vzorec svého předchůdce AI BURN, který umožňuje maximální účinnost při zvýšené termogenezi a likvidaci mastných kyselin. AI BURN Hardcore dosahuje svého cíle různými způsoby, které charakterizují tyto vícenásobné mechanismy díky synergické kombinaci různých prvků ze skutečně účinných rostlinných fytoextraktů. Mají skupinu „optimálních“ aktivních složek na jednom místě, které podporují základní výživu zaměřenou na hubnutí. Mezi tyto látky patří například:

Kofein: nejznámější aktivní složka v kávě, čaji či guaraně, která má pozitivní vliv na sportovní výkonnost. Kofein je absorbován střevem a ovlivňuje nervový a kardiovaskulární systému a tukovou tkáň. V nervovém systému působí na oblast hypotalamu, která podporuje termogenezi a tím spotřebuje více tuku. Působí i na nadledviny uvolňující katecholaminy, které vedle zvyšování fyzického výkonu zvyšují uvolňování mastných kyselin jako paliva.

Guarana, vynikající zdroj kofeinu, je brazilská rostlina pocházející z Amazonie. V posledních letech se díky svým energetickým vlastnostem stala známou díky své rozšířené spotřebě prostřednictvím nápojů, výtažků a doplňků. Semena získaná z guarany mají stimulační účinek na centrální nervový systém. Prostřednictvím tohoto stimulačního mechanismu může zlepšit pozornost, snížit únavu a potlačit pocity hladu, čímž pomáhá při hubnutí. Podporuje zrychlení metabolismu, které napomáhá odtoku tekutin a využití mastných kyselin.

Zelená káva: obsahuje mnoho antioxidantů, nejrozšířenější a nejznámější je kyselina chlorogenová, silný přírodní antioxidant, který nás může chránit před účinky toxických látek a mutagenů. Zelená káva je také vhodným pomocníkem při hubnutí, protože má účinek na spalování tuků, který využívá jako palivo k výrobě energie. Ve skutečnosti je také užitečná pro zvýšení výkonu při tréninku, snížení únavy, podporu trávení a také podporu diurézy a odvodnění. Na rozdíl od normálních kávových zrn se v těle metabolizuje delší dobu, ale díky tomu působí déle.
Zelený čaj: díky polyfenolům a vysokému množstvím katechinů, které obsahuje, působí na sympatický nervový systém, zvyšuje termogenezi a lipolýzu. Konkrétní účinek zeleného čaje je dán tím, že obsahuje také určité množství kofeinu, které spolu s katechiny může působit termogenním účinkem.

Forskolin: působí jako spalovač tuků a urychluje metabolismus stimulací produkce molekuly zvané cyklický AMP (cAMP), který "pomáhá" buněčné komunikaci. Jedna z věcí, kterou cAMP dělá, je to, že díky němu buňky zvyšují hladinu enzymu nazývaného "hormonálně senzitivní lipáza", která působí spalováním tuků.

Synefrin: molekula nacházející se hlavně v nezralém hořkém pomeranči Citrus aurantium, který se podílí na hubnutí a snižuje pocity hladu. V kombinaci s kofeinem se zvyšuje jeho stimulační a termogenní účinek, protože je schopen urychlit metabolismus a tím umožnit větší oxidaci tuků. Působí tak, že uvolňuje adrenalin a tím zvyšuje energetický výdej. Může také stimulovat bazální metabolismus a tím zvýšit spotřebu energie i v klidu.
Kola ořech: toto ovoce je velmi bohaté na účinné látky, a to zejména theobromine a další xantiny, které jsou vynikajícími stimulanty pro nervový systém. Jeho činnost může být srovnána s činností kávy, ale narozdíl od ní má pozvolný účinek. Kola ořech má termogenní účinky, spaluje tuky, a také navozuje větší pocit plnosti. V těchto fázích také pomáhá snižovat pocity únavy a pomáhat při svalové vytrvalosti.


Theobrominepatří do skupiny methylxantinů a je přirozeným alkaloidem přítomným v kakaovníku. Má stimulační účinek na centrální nervový systém a diuretické a vazodilatační vlastnosti.


Matéobsahuje řadu účinných látek, jako je kofein, kyselina chlorogenová, theobromin a teofylin, které aktivují termogenezi a uvolňování nahromaděných mastných kyselin. Zvláště díky obsahu kofeinu aktivuje lipázy, enzymy, které štěpí tuky a zpřístupňují je k použití. Díky theobrominu, maté také snižuje stres, a na druhé straně teofylin zvyšuje produkci moči a tím odvodnění. Navíc má anticelulitidní účinky.


Kapsaicin je obsažený v chilli papričkách a má schopnost aktivovat hnědou tukovou tkáň, která má termogenní účinky.


Ženšen:adaptogen odvozený od ženšenu Panax je skvěle používán ke zlepšení paměti a koncentrace, ale také ke zvýšení fyzické odolnosti a prevenci poškození svalstva při cvičení. U ženšenu, který je užitečný pro sportovce z různých důvodů, bylo prokázáno, že zlepšuje psychomotorický výkon jak během cvičení, tak i v klidu.


Přítomnost L-tyrosinu, aminokyseliny, která zasahuje do tvorby neurotransmiterů, jako je adrenalin, noradrenalin a dopamin, podporuje tvorbu hormonů štítné žlázy T3 a T4 a spolu s dalšími prvky pomáhá při termogenezi.

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli (denní dávka) jednou denně před jídlem nebo během dne. Zapite dostatečným množstvím vody.
 

Nutriční informace

Obsah v 1 kapsli
L-tyrosin167 mg
Caffein100 mg
Coleus
10%
forskolin
83 mg
8,3 mg
Zelená káva
45% kys.chlorogenická
83 mg
37 mg
Jádra pomeranč
10%synefrin
67 mg
6,7 mg
Zelený čaj
98%polyphenols
40%EGCG
67 mg
66 mg
27 mg
Ženšen
10%ginsenoidy
67 mg
6,7 mg
Cola ořřechy
10%caffeine
67 mg
6,7 mg
Guarana
10%kofeinu
67 mg
6,7 mg
Kávovník
6%theobromin
33 mg
3,3 mg
Čili paprička
2%capsaicin
33 mg
0,7 mg
Mate33 mg

Složení : L-tyrosin, kapsle (želatina, barvy: oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý), bezvodý kofein, extrakt z Coleus forskohlii (Plectranthus barbatus Andrews root) std. 10% forskolin, extrakt ze zelené kávy (Coffea Arabica L. seed) std. 45% kyselina chlorogenová, 5% kofein; Bitter oranžový suchý extrakt (Citrus aurantium var. Amara nezralé plody) std. 10% synefrin, suchý extrakt ze zeleného čaje (list Camellia sinensis L. Kuntze) std. 98% polyfenoly, 40% EGCG; Cola suchý extrakt (Cola acuminata Schott a Endl osivo) std. 10% kofein, suchý extrakt Guarana (osivo Paullinia cupana Kunth) std. 10% kofein; Sušený kakaový extrakt (osivo kakaa Theobroma) std. 6% teobrominu; Ženšenový suchý extrakt (Panax ginseng C.A. Meyerův list) std. 20% ginsenosidy, suchý extrakt z Chilli Pepper (plod Capsicum annuum L.) std. 2% kapsaicin, matečný suchý extrakt (Ilex paraguariensis A. St. Hill, listy), Agent proti hrudkám: hořčíkové soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Upozornění pro alergiky: Výrobek neobsahuje alergeny v souladu s Reg. (EU) č. 1169, příloha II.
 


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nejprogesivnější, nejagresivnější a nejbohatší značka na Světě.

Mottem Yamamoto je jediné slovo : "NEJLEPŠÍ"

  • Chtějí vyrábět nejlepší výrobky
  • Nejlepšími technologiemi
  • S nejlepšími vědci
  • Mít nejlepší odborníky
  • A v teamu nejlepší sportovce

Podobné produkty

Thermogel - 25x 80 g
744 Kč

Oblíbený komplexní spalovač tuků ve formě gelu ve chuťově skvělých příchutích.

Kód: Z5898_C20726
gh assist 60 kapsli
699 Kč
Kód: 10204
MyProtein MyThermo 90 kapslí
699 Kč –50 %
349 Kč

MyThermo - je nejsilnější thermogenní spalovač tuků. Obsahuje i množství...

Kód: MYP-085
Allmax KetoCuts Berry Blast 240g
749 Kč

Allmax KetoCuts je energizér a spalovač pro sportovce v ketogenní dietě!...

Kód: ALL-038-BRAS
500x500 thermoleanamix
499 Kč

Pomoc s váhou a úbytkem hmotnosti, zvýšení energie, intenzivní termogeneze.

Kód: Z8093_C28638
Allmax Liver D-tox 42 kapslí
740 Kč

Liver D-Tox je králem v detoxikaci jater. Obsahuje 30% velmi silného...

Kód: ALL-013
Allmax RapidCut Thermo 60ct
855 Kč

RapidCuts Thermo je ne-termogenní spalovač tuků bez stimulantů. Pokud chcete...

Kód: ALL-045
original
444 Kč

Termogenní směs optimalizující metabolismus tuků k podpoře při dietě a...

Kód: Z8049_C28511

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení