Yamamoto ShuraKHAN Pomeranč 200g

1 hodnocení
Značka: Yamamoto
ShuraKHAN - Nová Generace před-tréningovky BEZ STIMULANTŮ od Yamamoto nutrition založená na Beta-Alaninu, Citrulinu a Glycerolu. Není to typická před-tréningovka s aminokyselinami a stimulanty. Jedná se pre-workout z kterého tě bude brnět celé tělo a u které se ti během tréninku stáhne voda z podkoží rovnou do napumpovaných svalů.
Možnosti doručení
989 Kč
Yamamoto ShuraKHAN Pomeranč 200g
1 hodnocení
Značka: Yamamoto
Příchutě: Pomeranč, Hmotnost: 200g
Vyprodáno
989 Kč
5.0 1 hodnocení

Yamamoto® Nutrition ShuraKHAN

Nová Generace před-tréningovky bez stimulantů. Není to typická před-tréningovka s aminokyselinami a stimulanty. Jedná se o nový pohled na to, jak dosáhnout výbušné energie, umanutosti a soustředění během tréninku.

Žijeme ve věku šílenství a dosahování maximálních výkonů ve všech našich činnostech, a to tak, že velmi často cítíme potřebu se doslova "přestřelit", abychom ze sebe vymáčkli nejlepší výkon. Často se na trénink dostávneme až po povinnostech, jako je škola, práce nebo brigády, jsme utahaní, demotivovaní, takže "speciální dóza" je často nezbytnou výbavou tréninkové kabele.

To je důvod, proč se všechny pre-workouty (více či méně legálně, podle země původu) staly tak módní. Pro mnohé je nyní mnohem důležitější "cítit" nějakou "mystiku z výrobku", než se podívat na skutečné množství účinných látek , kvalitu surovin a složení přípravku. Různé "bludy" o tom, jak výrobky fungují čteme každou chvíli. Občas to vypadá spíš na nějaký úvod k pokračování filmu Čelisti, než na popis výrobku. Další epizodou jsou vymyšlené studie a velikosti účinných dávek. Může mi někdo vysvětlit co z toho, že budete "přestřelení"? Cena za takové stavy je příliš vysoká, nemyslíte?

Jste si opravdu jisti, že toto všechno stojí za to riziko, a sice za riziko vedlejších účinků, které mohou v krátkodobém i dlouhodobém výhledu přinést doplňky s androgenními látkami?

Možná zvedneš o pár kilo víc na bench pressu, víc vydržíš, na víc  si troufneš, ale co ti způsobí v těle "zázračné látky", které vedou především ke zvýšené toleranci odpadních látek v těle nebo třeba k nadměrné stimulaci nadledvin s různými účinky na produkci kortizolu a dalších hormonů souvisejících se stresem. Proto jsi po těchto výrobcích tak náladový, trápí tě úzkostné stavy, nebo máš lehké tachykardie. A to vůbec nemluvíme o častém narušení usínání a hloubky spánku.

Tak co? Ještě pořád jsi nadšený ze svých "nelegálů"? Ještě pořád se jimi chceš chlubit?

Nepřetržitý výzkum a vývoj v Yamamoto vedly také k vytvoření nového ShuraKHANu. Jedná se již o druhou generaci výrobku. Cítili jsme, že si zaslouží inovaci a další složky, které posilují celkový efekt v těle. Je to jeden z mála "no stim" předtréningovek na trhu, ale nepochybně je nejsilnějším. Dobře víme, že pro večerní tréninky je to nedocenitelný pomocník, navíc bez rizika, že večer neusnete. Není to ale jen pro toho, kdo trénuje večer, ale pro velkou skupinu sportovců, kteří z nějakého důodu stimulanty nemůžou a nebo nechcou užívat. A rozhodně se nemusíte bát, že přijdete o něco z masivních účinků jiných před-tréningovek. Naopak, ShuraKHAN je plný látek, které dokonale prokrví svaly a to hned v několika krocích.

ShuraKHAN se zaměřuje na podporu maximálního průtoku krve do svalů, na maximální hydrataci, ale taky na zlepšení koncentrace a soustředění, aniž by způsoboval změny v nervovém systému. Toto všechno bylo možné jen díky našim výzkumům a nově vyvinutým technologiím.

Doporučené dávkování:

Rozmíchejte 2,5 odměrky ve 2-3dcl. vody a rozmíchejte. Vypijte 20 minut před tréninkem.

Nutriční informace

200 gramů

Orange

V dávce 2,5 odměrky (12 g)

v dávce (12 g)
Citrulin2.9 g
Beta alanin2.0 g
Propionyl L-carnitine HCl
z toho carnitine
1.6 g
1.0 g
Glycerol (GlycerolMax ™)1 g
L-Alanyl L-Glutamin (Sustamine®)750 mg
Citicoline (Cognizin®)250 mg
Reduced L-Glutathion (Setria®)200 mg
Extract z kořene červené řepy500 mg
Extract Rhodioly200 mg

Složení:L-citrullin DL-malát, beta alanin, propionyl L-carnitin hydrochlorid, glycerolový prášek (GlyceroMax ™),  agent proti spečení: silicon dioxid, calcium phosphat; L-Alanyl-L-Glutamin (Sustamine®), extr. z kořene červené řepy (Beta vulgaris L.), ochucovadla, Citicoline (Cognizin®), fruktoza, L-Glutathion Reduced (Setria®), rhodiola (Rhodiola rosea L.) (kořen), sladidla: acesulfame K, sucralose.

Sustamine® Cognizin® Setria® are registered trademarks of KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.
GlyceroMax ™ is a trademark of GLAMBIA PLC.


 

Upozornění pro alergiky: Výrobek neobsahuje alergeny v souladu s Reg. (EU) č. 1169, příloha II.
 


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nejprogesivnější, nejagresivnější a nejbohatší značka na Světě.

Mottem Yamamoto je jediné slovo : "NEJLEPŠÍ"

  • Chtějí vyrábět nejlepší výrobky
  • Nejlepšími technologiemi
  • S nejlepšími vědci
  • Mít nejlepší odborníky
  • A v teamu nejlepší sportovce

Podobné produkty

7599be387b8f71e5183a82565d1b41c2 mm2000x2000
749 Kč

Ultimátní předtréninkový suplement pro napumpovanost, energii, sílu, výkon a...

Kód: Z7916_C28162
AX 00218 1
od 29 Kč

Unikátní vysoce koncentrovaný předtréninkový produkt v tekuté formě v ampulích.

Kód: Z8258_C29095
1c6c006bc279d56559dde3ba7ab223b6 mm2000x2000
535 Kč

Čistý předtréninkový nápoj s transparentním složením - arginin, citrulin a...

Kód: Z7915_C28159
Muscle Bomb Caffeine Free 600g
799 Kč

Muscle Bomb® nabízí logickou před-tréninkovou formulaci v účinných dávkách...

Kód: 105111
Amino Blast 270g
od 349 Kč
(až –8 %)

Celodenní zdroj energie a aminokyselin s nulovým obsahem cukru. Nový typ...

Kód: 34015
XXL Nutrition Venom preworkout drink 250ml
49 Kč

Venom Pre-workout drink je plnokrevný preworkout v plechovce, který tě...

Kód: XXL-003
50 CALIBRE 25 x 23,2g Kód: 190055
50 CALIBRE 580g
1 099 Kč
Kód: 190054