Fitness Coffee®

Při pití běžné kávy v italské kavárně vznikl nápad vytvořit nový produkt kávy, který na trhu chybí. Autoři kávy FITNESS COFFEE® paní Irina Tanina a pan Guilio Micioni chtěli vytvořit nový druh kávy, jenž by kombinoval kvalitní typickou chuť italské kávy a zároveň prospěšné účinky na lidský organismus. Tak po několika letech výzkumu ze strany pana Micioniho, doktora farmacie z Boloňské university, vznikl v roce 2007 prémiový produkt, a to káva FITNESS COFFEE®. Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty s účinky zrychlující metabolismus, dodávající energii, nezatěžující žaludek a podporující redukci váhy.

Dnes je káva FITNESS COFFEE® s přispěním paní Iriny Taniny distribuována ve 30 státech po celém světe a bleskově si získává oblibu jak u profesionálních znalců kávy tak v běžných domácnostech. Důkazem toho je i skutečnost, že se káva FITNESS COFFEE® v říjnu roku 2011 stala vítězem soutěže „TASTE 2011 AWARD“ za nejlepší inovativní produkt na mezinárodním potravinářském veletrhu ANUGA 2011 v Německu.

Žijeme rychlý život plný neustálých změn, stresu a nejistoty. To vede k nedostatku spánku, špatné výživě a tělo strádá. Káva FITNESS COFFEE® je určená k ozdravení organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně dát si šálek dobré kávy. S obsahem více než 16-ti prospěšných bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny. Nemusíte se proto vzdát svého šálku lahodné kávy, aniž by Vaše tělo dostalo to, co potřebuje. Antioxidanty jsou stěžejní složkou pro řádné a správné fungování organismu. Spojení fitness a kávy je unikátní, pochutnejte si na lahodné italské kávě a zároveň dopřejte svému organismu to nejlepší.

Veškerá káva FITNESS COFFEE® dovážená do České republiky, je v Itálii vždy s každou novou objednávkou čerstvě upražena, a proto se k Vám na stůl dostane vždy s lahodnou aromatickou vůní té nejlepší italské kvality.

Fitness Káva je 100% rostlinný, zcela přírodní produkt vyrobený v Itálii. Všechny složky Fitness Kávy jsou bezpečné a v souladu s platnými právními předpisy Ministerstva zdravotnictví v Itálii a EU.

Všechny ingredience jsou dodávány od certifikovaných italských dodavatelů zaručujících čerstvost a nutriční hodnotu každého produktu. Pražírna kávy FITNESS COFFFEE® se nachází ve městě Bracciano, kraj Lazio, v Itálii, v moderní vybavené průmyslové oblasti. Pražírna kávy FITNESSCOFFEE® splňuje všechny hygienické a bezpečnostní požadavky.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
i3 10ks kapsli
Novinka
139 Kč

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy,...

Kód: 9208
i2 kava mleta
249 Kč

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy,...

Kód: 209
i2 kava zrnkova
249 Kč

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy,...

Kód: 203

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení