Fitness Coffee®

Při pití běžné kávy v italské kavárně vznikl nápad vytvořit nový produkt kávy, který na trhu chybí. Autoři kávy FITNESS COFFEE® paní Irina Tanina a pan Guilio Micioni chtěli vytvořit nový druh kávy, jenž by kombinoval kvalitní typickou chuť italské kávy a zároveň prospěšné účinky na lidský organismus. Tak po několika letech výzkumu ze strany pana Micioniho, doktora farmacie z Boloňské university, vznikl v roce 2007 prémiový produkt, a to káva FITNESS COFFEE®. Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty s účinky zrychlující metabolismus, dodávající energii, nezatěžující žaludek a podporující redukci váhy.

Dnes je káva FITNESS COFFEE® s přispěním paní Iriny Taniny distribuována ve 30 státech po celém světe a bleskově si získává oblibu jak u profesionálních znalců kávy tak v běžných domácnostech. Důkazem toho je i skutečnost, že se káva FITNESS COFFEE® v říjnu roku 2011 stala vítězem soutěže „TASTE 2011 AWARD“ za nejlepší inovativní produkt na mezinárodním potravinářském veletrhu ANUGA 2011 v Německu.

Žijeme rychlý život plný neustálých změn, stresu a nejistoty. To vede k nedostatku spánku, špatné výživě a tělo strádá. Káva FITNESS COFFEE® je určená k ozdravení organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně dát si šálek dobré kávy. S obsahem více než 16-ti prospěšných bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny. Nemusíte se proto vzdát svého šálku lahodné kávy, aniž by Vaše tělo dostalo to, co potřebuje. Antioxidanty jsou stěžejní složkou pro řádné a správné fungování organismu. Spojení fitness a kávy je unikátní, pochutnejte si na lahodné italské kávě a zároveň dopřejte svému organismu to nejlepší.

Veškerá káva FITNESS COFFEE® dovážená do České republiky, je v Itálii vždy s každou novou objednávkou čerstvě upražena, a proto se k Vám na stůl dostane vždy s lahodnou aromatickou vůní té nejlepší italské kvality.

Fitness Káva je 100% rostlinný, zcela přírodní produkt vyrobený v Itálii. Všechny složky Fitness Kávy jsou bezpečné a v souladu s platnými právními předpisy Ministerstva zdravotnictví v Itálii a EU.

Všechny ingredience jsou dodávány od certifikovaných italských dodavatelů zaručujících čerstvost a nutriční hodnotu každého produktu. Pražírna kávy FITNESS COFFFEE® se nachází ve městě Bracciano, kraj Lazio, v Itálii, v moderní vybavené průmyslové oblasti. Pražírna kávy FITNESSCOFFEE® splňuje všechny hygienické a bezpečnostní požadavky.

Cena

249250
1249250
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
i2 kava mleta
249 Kč

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy,...

Kód: 209
i2 kava zrnkova
249 Kč

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy,...

Kód: 203

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem